فیلتر نخ تابیده صنعتی چیست ؟

فیلتر نخ تابیده صنعتی چیست ؟

فیلتر نخ تابیده صنعتی چیست ؟

فیلتر نخ تابیده صنعتی که با نام فیلتر نخی نیز شناخته می شود از جنس الیاف پلی پروپیلن است و به صورت کلافی فشرده و تابیده شده در آمده است. در حالت کلی فیلتر نخ تابیده صنعتی نقشی مانند فیلتر الیافی دارد با این تفاوت که فیلتر نخ تابیده قدرت بسیار بیشتری در انباشته کردن گل و لای نسبت به فیلتر الیافی دارد.

فیلتر نخ تابیده به نوعی فیلتراسیون فیزیکی آب را بر عهده دارد و قادر است تا شن و ماسه، گل و لای، لجن، خاک و رسوبات موجود در آب را جذب کند. در سیستم های تصفیه آب صنعتی برای آب هایی که میزان بیشتری از گل و لای و رسوبات را دارند از فیلتر نخ تابیده صنعتی استفاده می شود. عملکرد و ساختار این فیلتر به گونه ای است که  ذرات معلق در آب ورودی به لایه های آن نفوذ کرده و در نهایت به دام می افتند.

فیلتر نخ تابیده صنعتی نسبت به فیلتر الیافی حجم بسیار بیشتری از رسوبات را درون خود نگه می دارد. همچنین یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فیلترها این است که در صورت جذب رسوبات افت فشار را در سیستم به وجود نمی آورند.

فیلترهای نخ تابیده صنعتی با دقت های مختلف 1 ،5 ،10 ،20 ،30 ،50 میکرون و حتی بیشتر تولید می شوند.

فیلتر نخ تابیده صنعتی در سیستم های تصفیه آب فیلتر کمکی می باشند و قبل از فیلتر الیافی قرار می گیرند. این فیلتر بهتر است هر سه ماه یک بار تعویض شود. با تعویض به موقع و استفاده از این فیلتر قبل از فیلتر الیافی هزینه های تعویض زود هنگام فیلتر الیافی نیز بسیار کاهش پیدا می کند.

موارد استفاده از فیلتر نخ تابیده صنعتی :

  • سیستم تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی
  • پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها
  • پیش تصفیه ورودی موتورخانه ها و تاسیسات
فیلتر نخ تابیده صنعتی چیست ؟
فیلتر نخ تابیده صنعتی چیست ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱