فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت 

فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت

فیلتر نخ تابیده (الیافی) اولین و ساده ترین فیلتر پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که با استفاده از آن می توان آب را به لحاظ فیزیکی تصفیه کرد و املاح معلق موجود در آب را حذف کرد.

این فیلتر همچنین از نظر قیمت نسبت به انواع فیلترهای تصفیه آب ارزان تر است، اما کاربرد و مصرف آن در دستگاه بالا می باشد.

فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت یکی از مرغوب ترین نمونه های فیلتر الیافی است و ساختار استاندارد آن باعث شده تا بتوان در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

برای نصب این فیلتر در دستگاه وجود محفظه خانگی ضرورت دارد، اما پیشنهاد می شود محفظه ای که برای قرارگیری این فیلتر در نظر گرفته می شود شفاف باشد.

زیرا باعث می شود تا بتوان تغییراتی را که در بدنه فیلتر به وجود می آید مشاده کرد و فیلتر را در زمان مقرر خود تعویض نمود.

یکی از ویژگی های قابل توجه این فیلتر نسبت به انواع رایج تر فیلترهای الیافی، دقت آن است.

فیلتر الیافی خانگی کنت با دقت 1 میکرون آب را تصفیه می کند و می تواند بسیاری از املاح معلق موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک و لجن و جلبک را که از 1 میکرون بزرگتر هستند در الیاف نخ تابیده به دام بی اندازد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و از مقاومت بالایی در برابر فشار و محدوده دمای آب ورودی بهره مند می باشد.

فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت توانایی محدودی در تصفیه آب دارد و عموما پس از سه ماه، ظرفیت خود را از دست می دهد و بین لایه های آن و منافذ فیلتر پر می شود و فیلتر باید تعویض شود.

فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت 

فیلتر نخ تابیده خانگی 1 میکرون کنت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط