فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن یکی از نمونه های متفاوت و برتر فیلتر مینرال خانگی می باشد که ساختاری متفاوت تر با انواع فیلتر های مینرال دارد.این فیلتر ساخت کمپانی گلدن و کشور تایوان می باشد و دارای تاییدیه از استاندارد های جهانی FDA،SGS و WQA می باشد.دریافت تاییدیه از این سازمان ها سبب شده تا این فیلتر از سایر فیلتر های تقلبی و بدون کیفیت جدا شود و این خود به عنوان ویژگی قابل توجه سبب پرفروش شدن این فیلتر شده است.

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن  دارای بدنه ای شفاف می باشد و به همین دلیل ساختار و لایه های داخلی متفاوت این فیلتر از بیرون کاملا قابل مشاهده می باشد.این فیلتر می تواند مواد معدنی مفید و مورد نیا بدن را مانند کلسیم،منیزیم،پتاسیم و سدیم را به آب اضافه کند.به عنوان نمونه کلسیم یکی از یون های بسیار ضروری در بدن می باشد که در حفظ سلامت و مقاومت استخوان ها بسیار موثر می باشد.

این فیلتر قابلیت افزودن یون های معدنی به 1500 گالن آب معادل 5600 لیتر را دارد.آب عبور از این فیلتر به دلیل جذب یون های معدنی سختی بالاتری بدست می آورد و طعم و مزه آن نیز بهبود پیدا می کند.طول عمر فیلتر مینرال با توجه به میزان مصرف آب،کیفیت اب ورودی،مدت زمان ماند در دستگاه و غیره متغیر است،اما در اغلب موارد از این فیلتر می توان تا 1 الی 1.5 سال استفاده کرد.

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن به صورت اینلاین ساخته شده است و با قطر خارجی 2 اینچ(کوچک) و ارتفاع 10 اینچ در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس عموما در ششمین مرحله دستگاه قابلیت استفاده دارد.

مواد به کار برده شده در بدنه این فیلتر استانارد های مواد غذایی را جهت تماس با آب آشامیدنی دارا می باشد و با مقاومت بالا قادر به تحمل فشار آب تا 125 psi  می باشد.

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی شفاف گلدن 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط