فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19

فیلتر مینرال خانگی در ششمین مرحله از دستگاه های تصفیه آب، یک فیلتر افزودنی است و در تصفیه آب ورودی نقشی ندارد. در سیستم تصفیه آب اسمز معکوس آب با عبور از غشاء ممبران کلیه املاح موجود در خود را از دست می دهد و به آب تقریبا خالص تبدیل می گردد. فیلتر مینرال به عنوان فیلتر مکمل وظیفه دارد تا املاح معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه کند.

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19 در انتهای دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و به نوعی طراحی شده است که می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استاندارد نصب شود و مورد استفاده قرار بگیرد. این فیلتر همانند فیلتر پست کربن به صورت اینلاین طراحی شده است.

ساختار این فیلتر مانند کپسولی پلمپ شده می باشد و درون آن سرشار از دانه های مواد معدنی است. این دانه ها هنگام تماس با آب بخشی از مواد معدنی خود را از دست داده و به آب اضافه می کنند.

جنس بدنه فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19 از پلاستیک food grade است و قابلیت این را دارد که به 2500 گالن آب ورودی به فیلتر، املاح معدنی نظیر سدیم، کلسیم، پتاسیم و منیزیم اضافه کند.

این فیلتر همچنین به نوعی ساخته شده است که می تواند آب ورودی را با محدوده ای از فشار و دما متغیر تحمل کند، بدون اینکه آسیب ببیند. این فیلتر همچنین دارای اتصالات سر خود است و برای نصب آن به دستگاه احتیاجی به اضافه کردن اتصالات وجود ندارد.

طول عمر فیلتر مینرال را عوامل مختلفی تعیین می کنند. میزان مصرف آب، کیفیت آب و طول مدت استفاده از فیلتر از مواردی هستند که در تعیین طول عمر فیلتر مینرال نقش می گذارند. اما در حالت کلی و در اغلب موارد از این فیلتر می توان 1 سال استفاده کرد.

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل MBL19

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط