فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019 یکی از فیلترهای افزودنی یا مکمل خانگی است که بیشترین کاربرد را در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارد.

از آنجایی که تنها دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یون های محلول در آب را حذف می کنند و آب خروجی از آنها کاملا سالم و نسبتا خالص است.

می توان برای بالاتر بردن سختی و بهبود طعم و مزه آب تصفیه شده از فیلتر مینرال در مراحل انتهایی دستگاه استفاده کرد.

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019 از فیلترهای تصفیه بسیار با کیفیت است که تمامی مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب با گرید غذایی ساخته شده اند.

جنس بدنه این فیلتر از پلاستیک پلی پروپیلن و محتویات درون آن از گوی های معدنی غنی شده است.

آب با ورود به این فیلتر بخشی بسیار کمی از یون ها را درون خود حل می کند و در نهایت از فیلتر خارج می شود، این یون ها شامل کلسیم، منیزیم، پتاسیم و غیره است.

با اینکه این مواد از طریق مواد غذایی به بدن می رسند اما وجود آنها در آب سبب بالاتر رفتن کیفیت آب شده و طعم بسیار دلپذیرتری را به آب می دهد.

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019 موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استانداردهای جهانی CE، FDA، NSF و WQA شده است و این خود نشانگر کیفیت و سلامت کامل این فیلتر است.

مدت زمان استفاده از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب محدودیت دارد، در واقع این فیلتر قادر است تا به 1500 گالن آب خاصیت معدنی اضافه کند.

پس از آن توان خود را از دست می دهد. به طور متوسط بازه زمانی تعویض این فیلتر تا حداکثر یک سال

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019

فیلتر مینرال خانگی اوکی واتر مدل M-BL-2019

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط