فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن

اولانسی یکی از سازندگان فیلتر و دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد، این کمپانی تایوانی با تولید محصولات با کیفیت توانسته است از اعتبار و شهرت در صنعت عظیم تصفیه آب برخوردار شود.

فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن از فیلترهای تصفیه آب اینلاین است که بیشترین کاربرد را در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارد.

زیرا آب خروجی از ممبران سیستم RO تقریبا خالص است و به همین دلیل از فیلتر مینرال برای افزودن یون های معدنی و مورد نیاز بدن انسان به آب استفاده می کنند.

این فیلتر توان تولید 1500 گالن آب معدنی را دارد، آب معدنی حاوی انواعی از یون های طبیعی است که در طبیعت توسط سنگ ها به آب اضافه می شود، اما در این سیستم آب با عبور از این فیلتر با مواد غنی شده از یون های مفید معدنی تماس پیدا می کند و بخش کوچکی از آنها در خود حل می کند.

بنابراین سختی آب خروجی از این فیلتر کمی بالاتر می رود و طعم و مزه بسیار دلپذیرتری پیدا می کند.

فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن در ششمین مرحله از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قابلیت استفاده دارد.

و به سبب کیفیت بالا و رعایت استانداردهای بهداشتی ایمنی موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان ها WQA و NSF شده است.

بدنه این فیلتر علاوه بر اینکه دارای گرید غذایی است و بسیار مرغوب می باشد، از توان بالایی در برابر دما و فشار آب برخوردار است.

آب با حداکثر دمای 100 درجه فارنهایت می تواند وارد این فیلتر شود و حداکثر فشار آب ورودی به آن تا 120 psi  است.

فیلتر مینرال همانند تمامی فیلترهای تصفیه آب طول عمری محدود دارد، از این فیلتر می توان تا حداکثر یک سال در دستگاه استفاده کرد.

فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی اولانسی 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط