فیلتر مینرال تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

فیلتر مینرال تصفیه آب لونا واتر Luna Water

فیلتر مینرال تصفیه آب لونا واتر Luna Water
در سال های اخیر استفاده از دستگاه های تصفیه آب در بین مردم رواج بیشتری پیدا کرده زیرا سطح آب های زیرزمینی پایین تر رفته و باعث می شود که مواد و آلاینده های شیمیایی مثل نیترات و نیتریت ، آرسنیک و غیره وارد آب شوند و آب را آلوده کنند بنابراین نیاز به دستگاهی داریم که بتواند این آلودگی ها را از آب حذف کند و آب سالم و خالص را به مصرف کننده تحویل دهد .

دستگاه تصفیه آب لونا واتر یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب است که با کیفیت بالا قادر به حذف تمام آلاینده ها و ویروس ها است . این دستگاه دارای یک سری فیلتر است که از بهترین مواد و آلیاژ تهیه شده اند.

فیلتر مینرال یکی از این فیلترها است که در مرحله ی ششم دستگاه تصفیه آب لونا واتر قرار می گیرد.

فیلتر مینرال که نام دیگر آن فیلتر بیوسرامیک می باشد طبق استانداردهای بهداشت جهانی از آن دسته فیلترهای مهم دستگاه تصفیه به شمار می رود زیرا در 5 مرحله اول آب به طور کامل تصفیه می شود اما وجود این فیلتر باعث می شود که مواد معدنی و مواد مفیدی که مورد نیاز بدن انسان بوده و در مراحل قبل از آب گرفته شده به آب اضافه شود، همچنین این فیلتر با اضافه کردن مواد معدنی باعث بهبود TDS آب نیز می شود.

موردی که فیلترهای مینرال را از هم متمایز می کند نوع اتصالات آنها بوده که می توان از نوع فیتینگ یا رزوه باشد.

فیلتر مینرال luna water از نوع اینلاین با اتصال فیتینگی می باشد.

زمان تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب لونا واتر:

این فیلتر با توجه به این که در مرحله آخر قرار دارد و آب خالص و تصفیه شده وارد آن می شود عمر بیشتری نسبت به دیگر فیلترها دارد و بین 1 تا 1و نیم سال می توان از آن استفاده کرد اما عواملی چون کیفیت فیلتر ،کیفیت آب ورودی و مدت زمان استفاده از فیلتر در تعویض آن موثرند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

فیلتر مینرال تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER
فیلتر مینرال تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱