فیلتر مینرال تصفیه آب سی سی کی C.C.K 

فیلتر مینرال تصفیه آب سی سی کی C.C.K 

فیلتر مینرال معمولا در دستگاه های تصفیه آب خانگی در مرحله ششم قرار می گیرد و یکی از فیلترهای مهم در صنعت تصفیه آب می باشد. آب شهری دارای مقادیر زیادی کلسیم، منیزیم، سدیم و املاح مضرر و آلاینده هایی مانند نیترات، نیتریت و غیره است که برای بدن مضر می باشند. البته کلسیم و منیزیم برای بدن مفید است اما مقدار زیاد این یون ها در آب سبب سختی آب می شود.

این آلاینده ها با گذر از فیلتر ها جذب شده و به دام می افتند و همچنین این فیلترها سبب خالص سازی آب شده و به نوعی آب مقطر به دست می آید پس ضروری است که املاح مفیدی که وجود آن ها برای بدن ضروری و مفید است به آب افزوده شود تا آب علاوه بر سالم بودن دارای مواد معدنی مفید نیز باشد. در این مرحله آب با عبور از فیلتر حاوی کلسیم، سدیم، پتاسیم، منیزیم و غیره این ذرات را در خود حل می کند و ترکیبات مفیدی وارد آب می شود.

یکی از فیلتر های مینرال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و عمل افزودن مواد معدنی مفید به آب را به درستی انجام می دهد فیلتر مینرال سی سی کی (C.C.K) است. برند سی سی کی برندی تایوانی بوده و انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات مرتبط به آن را تولید می کند که همگی از توان و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مشخصات فنی:

  • نوع قطعه : فیلتر مینرال
  • وزن : 1 کیلوگرم
  • ابعاد:
  • طول : 20 سانتی متر
  • عرض : 5 سانتی متر
  • ارتفاع : 5 سانتی متر

فیلتر مینرال C.C.K نیز مانند سایر فیلترها باید تعویض شود و اگر به موقع تعویض نشود خاصیت خود را از دست می دهد و دیگر مواد معدنی به آب اضافه نمی کند.

فیلتر مینرال تصفیه آب سی سی کی C.C.K 

فیلتر مینرال تصفیه آب سی سی کی C.C.K

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط