فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا

فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا

هیوندا (Hyundai) یکی از سازندگان خوش آوازه و معروف فیلترها و دستگاه های تصفیه آب خانگی است و سال های طولانی در این عرصه فعالیت مستمر دارد.

این شرکت تحت لیسانس کشور کره قرار دارد و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات هیوندا نیز در کشور کره واقع شده است.

فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا یکی از نمونه های با کیفیت ممبران خانگی است که می توان از آن درون انواع هوزینگ های ممبران خانگی استفاده کرد.

این فیلتر ظرفیت آبدهی بالاتری نسبت به انواع فیلتر ممبران خانگی دارد و به کسانی پیشنهاد می شود که در طول روز حجم بالایی از آب تصفیه شده را استفاده می کنند.

در صورتی که دستگاه در ایده آل ترین شرایط کار کند، میزان آبدهی این فیلتر تا 75 گالن است.

اما در اغلب موارد این حجم از آب تصفیه شده توسط ممبران تولید نمی شود و ظرفیت عملی فیلتر از ظرفیت اسمی آن کمی کمتر است.

با اینکه جهت قرارگیری فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا بر روی فیلتر نشان داده شده است اما بهتر است توسط متخصص نصب شود.

زیرا ممبران حساس ترین فیلتر دستگاه است و بهتر است توسط متخصص تصفیه آب نصب شود تا مشکلی در دستگاه و فرآیند تصفیه آب به وجود نیاید.

غشاء به کار برده شده در این فیلتر از جنس پلی آمید است و 13 لایه به دور محوری استوانه ای شکل و توخالی پیچیده شده است.

این غشاء دارای منافذی بسیار ریز با قطر 0.0001 میکرون است. این منافذ به قدری ریز می باشند که 98% از کلیه املاح محلول و غیر محلول موجود در آب را به دام می اندازد و سختی آب خروجی از آن تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا بسته به عوامل مختلف نظیر تعویض به موقع فیلترها، کیفیت پمپ، سختی آب، میزان مصرف آب و غیره می تواند طول عمری متغیر داشته باشد.

اما به صورت کلی اگر دستگاه در شرایط مطلوب کار کند می توان تا 18 ماه از ممبران استفاده کرد.

فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا

فیلتر ممبران 75 گالنی خانگی هیوندا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط