فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو AQUA PRO

فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو aqua pro

فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو aqua pro

فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو یک فیلتر مرحله ی چهارم در دستگاه تصفیه آب خانگی است که قادر به تصفیه آب تا 50 گالن می باشد.

آب با گذر از فیلتر ممبران به نوعی مهم ترین فرآیند تصفیه خود را پشت سر گذشته و ناخالصی های خود را از دست می دهد. در تصفیه آب هایی که به روش اسمز معکوس کار می کنند فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر در دستگاه به شمار می رود و تمامی آلاینده های مضر، میکروب ها، باکتری ها، نیترات، نیتریت، آرسنیک و تمامی مواد شیمیایی موجود در خود را که تا 0.0001 میکرون هستند از دست می دهند.

فیلتر غشاء نیمه تراوا و یا فیلتر ممبران از چندین لایه غشاء بسیار نازک تشکیل شده است که دقت منافذ در آن 0.0001 میکرون می باشد. کیفیت و عملکرد صحیح فیلتر ممبران با کیفیت آب ورودی رابطه مستقیم دارد به گونه ای که هرچه کیفیت فیلتر ممبران و دقت آن در تصفیه آب بالاتر باشد آب ورودی نیز سالم تر خواهد بود.

فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو ساخت کشور تایوان است. آکوا پرو کمپانی تولید دستگاه های تصفیه آب و سایر قطعات و فیلترها می باشد که همه محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند. این فیلتر جهت استفاده در تصفیه آب های خانگی بسیار کاربردی است و توان تولید 185 لیتر آب در شبانه روز را دارد.

فیلتر ممبران با توجه به عملکرد صحیح فیلترهای پیش تصفیه تقریبا طول عمری 2 ساله دارد همچنین میزان کیفیت آب ورودی به دستگاه نیز بر طول عمر این فیلتر تاثیر گذار خواهد بود.

نصب فیلتر ممبران نیاز به فردی ماهر و متخصص دارد و عملکرد دستگاه تصفیه پس از نصب این فیلتر باید بررسی شود که شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با متخصصان فنی و مجرب آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

مشخصت فنی:

  • محدوده فشار آب ورودی : 10 الی 40 Psi
  • محدوده دمای اب ورودی : 2 تا 38 درجه سانتی گراد
  • سختی قابل قبول آب : 1000 ppm
  • نوع فیلتر : فیلتر داخل محفظه ممبران
  • جنس : غشاء سلولزی
  • ظرفیت تصفیه آب در روز : 50 گالن یا 185 لیتر
فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو AQUA PRO
فیلتر ممبران 50 گالن آکوا پرو AQUA PRO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱