فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11

تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از جمله دستگاه تصفیه آب خانگی آکوالایف در مرحله ی چهارم خود از فیلتری به نام فیلتر ممبران استفاده می کنند.

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر در دستگاه است در واقع قلب دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، فیلتر ممبران است و وظیفه ی اصلی حذف آلاینده ها و مواد شیمیایی بر عهده ی این فیلتر است.

در نتیجه کیفیت و کارایی فیلتر ممبران بسیار مهم است و اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشد نمیتواند به درستی آلاینده ها را از آب حذف نماید.

یکی از باکیفیت ترین این فیلترها، فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف است. این فیلتر از لایه های غشایی بسیار نازک با منافذ بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون تشکیل شده است.

قادر بوده تمام آلاینده های آب از جمله نیترات، نیتریت، آرسنیک، جیوه، فلزات سنگین، سرب و غیره را از آب حذف نماید.

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف می تواند در طول شبانه روز حدود 50 گالن آب تصفیه نماید و در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

همچنین این فیلتر به صورت هوزینگی ساخته شده است و با ابعاد استانداردی که دارد می توان در تمام هوزینگ های ممبران آن را قرار داد.

این فیلتر دارای 11 لایه غشای نیمه تراوا است.

مشخصات فنی :

وزن : 0.214 کیلوگرم
ظرفیت : 50 گالن
ابعاد :
طول : 4 سانتیمتر
عرض : 4 سانتیمتر
ارتفاع : 29 سانتیمتر
دقت تصفیه : 0.0001 میکرون

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط