فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100

فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100

فیلتر ممبران به عنوان واحد اصلی فیلترهای تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس به حساب می آید و انتخاب نوع با کیفیت آن می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت آب خروجی از دستگاه داشته باشد.

فیلتر ممبران تورای مدل AP-2012-100 از فیلترهای نیمه صنعتی است که به دلیل ساختار استاندارد در انواع سیستم ها و هوزینگ های ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی قابل نصب و استفاده می باشد.

این فیلتر می تواند در طول شبانه روز 100 گالن آب معادل 370 لیتر آب تصفیه شده و نسبتا خالص را تولید کند.

غشاء فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100 از جنس سلولز است و بر روی این غشاء منافذی با دقت 0.0001 میکرون وجود دارد. در واقع این فیلتر با دقت 0.0001 میکرون آب را تصفیه می کند و انواع ناخالصی های درون آب را چون نیترات، نیتریت، آرسنیک و انواع فلزات سنگین چون سرب و جیوه را که هیچ یک از فیلترها قادر به حذف آنها نیستند، از آب ورودی جدا می کند.

به همین دلیل آب خروجی از این فیلتر به نوعی تصفیه اصلی را پشت سر گذاشته است و به درجه قابل قبولی از کیفیت رسیده است.

فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100 ساخت یکی از کمپانی های معروف و بسیار فعال در سطح جهانی است. محصولات تورای (Toray) ساخت کشور ژاپن می باشند و از نظر کیفیت به بهترین ممبران های موجود در بازار رقابت می کنند.

این فیلتر توانسته است موفق به دریافت تاییدیه های بین المللی NSF و WQA شود و این خود تضمینی قابل اطمینان در جهت کیفیت و کارایی بالای این فیلتر است.

طول عمر فیلتر ممبران به میزان مصرف آب، مقدار آلاینده های درون آب، تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، کیفیت و کارایی پمپ و غیره بستگی دارد، اما در صورتی که دستگاه در شرایط بهینه و ایده آل کار کند می توان از این فیلتر تا دو سال استفاده مفید کرد.

فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100

فیلتر ممبران نیمه صنعتی تورای مدل AP-2012-100

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط