فیلتر ممبران فیلمتک مدل TW30-1812-50

فیلتر ممبران فیلمتک مدل TW30-1812-50

فیلمتک (filmtec) از برندهای سازنده دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی می باشد. فیلتر ممبران های این کمپانی بدلیل کیفیت بالا، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار معروف نیز هستند. کمپانی فیلمتک تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد و در ساخت محصولات خود از به روزترین و بهترین تکنولوژی ها بهره می برد.

فیلتر ممبران خانگی فیلمتک مدل TW30-1812-50  از ورق های فشرده و با استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است. این فیلتر دارای 13 لایه غشاء کامپوزیتی است و منافذ ایجاد شده بر روی غشاء این فیلتر با دقت 0.0001 میکرون آب را تصفیه می کنند.

این فیلتر در چهارمین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نصب می شود و اصلی ترین مرحله تصفیه با گذر آب از این فیلتر صورت می گیرد. در واقع آب با عبور از منافذ غشاء این فیلتر علاوه بر اینکه سختی خود را به میزان چشمگیری از دست می دهد بلکه تمامی میکروب ها، ویروس ها، نیترات، نیتریت، آرسنیک و انواع فلزات سنگین موجود در خود را از دست می دهد، در واقع غشاء ممبران به آن ها اجازه عبور نمی دهد.

فیلتر ممبران خانگی فیلمتک مدل TW30-1812-50  قادر به تصفیه 50 گالن آب در طول شبانه روز می باشد و در واقع آب خالص را از سایر ناخالصی های موجود در آب جدا می کند. مقاومت غشاء این فیلتر نیز نسبت به سایر ممبران های موجود در بازار بالاتر است بنابراین عمر مفید طولانی تری نسبت به سایر فیلترهای ممبران دارد.

این فیلتر با قطر 5 سانتی متر و طول 30 سانتی متر طراحی شده است و بدنه آن به رنگ آبی می باشد. فیلتر ممبران خانگی فیلمتک مدل TW30-1812-50  به صورت هوزینگی طراحی شده است و در تمامی هوزینگ های ممبران خانگی قابلیت استفاده دارد.

فیلتر ممبران فیلمتک مدل TW30-1812-50

فیلتر ممبران فیلمتک مدل TW30-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط