فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040

فیلمتک یکی از معروف ترین سازندگان فیلتر ممبران های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می باشد که سالیان طولانی در این عرصه فعالیت داشته است. کمپانی فیلمتک با توجه به افتخارات فراوان و کیفیت بالای فیلترهای ممبران جایگاه ویژه ای را در صنعت تصفیه آب بدست آورده است.

کمپانی فیلمتک انواع فیلتر ممبران را با ظرفیت های مختلف ارائه می دهد و فیلتر ممبران های تولیدی آن از بهترین فیلترهای موجود در بازار به حساب می آیند.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک با ابعاد (40 اینچ در 4 اینچ) می تواند در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد. این فیلتر در شبانه روز توان تصفیه 2400 گالن آب را دارد و به صورت کلی برای دستگاه های تصفیه آبی که حجم متوسطی دارند می تواند آبی با کیفیت بسیار بالا را تولید کند. در واقع از این فیلتر می توان در مصارف نیمه صنعتی و مصارف صنعتی سبک استفاده کرد.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040 می تواند با دقت بسیار بالا نمک ها یا شوری آب و هر عنصر دیگر موجود در آب را جدا کند. غشاء این فیلتر عملکرد طولانی تری را در جهت تصفیه آب نسبت به سایر فیلترهای ممبران دارد و یکی از قابل اطمینان ترین فیلترها در صنعت تصفیه آب به شمار می رود.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040 می تواند آب ورودی را با فشار 225-600 psi  تحمل کند. بدلیل اینکه مواد اولیه به کار برده شده در ساخت غشاء فیلتر بسیار با کیفیت می باشند، این فیلتر در صورت شستشوی مداوم و کیفیت آب ورودی مناسب می تواند طول عمری طولانی تر نسبت به سایر فیلترهای ممبران داشته باشد.

حضور کلر در آب ورودی به  فیلتر ممبران می تواند یکی از عوامل تخریب فیلتر ممبران باشد. بنابراین بهتر است آب قبل از ورود به این فیلتر تصفیه مقدماتی را پشت سر بگذارد.

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040

فیلتر ممبران صنعتی فیلمتک مدل BW30-4040

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط