فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا 

شورآکوا (sure aqua) از جمله تولید کنندگان معتبر و معروف دستگاه های تصفیه آب خانگی است. امروزه به دلیل افزایش پساب صنایع، منابع آب حاوی آلاینده هایی شده اند که مصرف آن در طولانی مدت سبب بروز مشکلات فراوانی در بدن افراد می شود.

به همین دلیل تولید کنندگان بسیاری اقدام به ساخت دستگاه های تصفیه آب نموده اند. اما تنها برخی از این دستگاه ها از نظر کیفیتی قابل قبول می باشند و قادر هستند تا آب را به بهترین شکل تصفیه سازند. برند شورآکوا از جمله تولید کنندگانی است که توانسته است محصولاتی کارآمد و با کیفیت را عرضه کند.

فیلتر غشاء نیمه تراوا که با نام فیلتر ممبران خوانده می شود در سیستم های تصفیه آب مبتنی بر اسمز معکوس نصب می شود. در واقع در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شورآکوا، فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر به شمار می رود و سنگین ترین بار تصفیه آب بر عهده این فیلتر است.

سیستم اسمز معکوس (RO) از جمله نوین ترین روش های تصفیه آب شمرده می شود. در واقع اسمز معکوس یک فرآیند فیزیکی بوده که طی آن جریان آب خام به دو جریان که شامل آب محصول و آب تغلیظ شده است، تقسیم می شود. در واقع جریان غلیظ تر که همان لجن می باشد طی فرآیندی دور ریخته می شود.

فیلتر ممبران مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا از دقت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و معمولا از نوع کارتریجی می باشند یعنی درون محفظه فیلتر ممبران قرار می گیرند.

فیلتر ممبران فیلتری بسیار حساس است و آب ورودی به این فیلتر حتما باید مراحل پیش تصفیه را پشت سر گذاشته باشد. زیرا در صورتی که مواد و ذرات معلق به این فیلتر برسند، غشاء ممبران به سرعت دچار گرفتگی و پارگی می شود.

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط