فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50

فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50
کمپانی KEMFLO یکی از سازندگان قدیمی و فعال در صنعت تصفیه آب است و تمامی محصولات تولیدی آن مطابق با تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید شده اند. فیلتر ممبران ساخت این کمپانی بسیار با کیفیت است و همان گونه که می دانید اهمیت استفاده از ممبران اصل و با کیفیت تاثیر بسزایی در بالاتر بردن راندمان دستگاه تصفیه آب دارد.
فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50 ساخت کشور تایوان است و دارای نشان سلامت از استانداردهای جهانی NSF، WQA و FDA است. تایید این سازمان ها نشانگر کیفیت، سلامت و بهداشت بالای این فیلتر است.
این فیلتر دارای غشایی بسیار مقاوم و با کیفیت است که در برابر سختی آب به خوبی عمل می کند، این غشاء نسبت به کلر و ذرات معلق درون آب بسیار حساس است و می تواند در صورت تماس با این ذرات با سرعت بیشتری کارایی خود را از دست بدهد. بر روی غشاء این ممبران منافذی به اندازه 0.0001 میکرون ایجاد شده است که منجر به تولید آب خالص و شیرین می شود. در واقع آب خروجی از این فیلتر سختی کم و متناسب با استانداردهای جهانی آب شرب را دارد.
فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50 برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مناسب است، این فیلتر با تولید روزانه 50 گالن آب تصفیه شده می تواند نیازهای یک خانواده را جهت تامین آب شرب برطرف کند. البته 50 گالن ظرفیت اسمی این فیلتر است و بنا به عوامل مختلفی میزان آب تولید شده از این مقدار کمی کمتر می باشد.
فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50 تا حداکثر دو سال قابلیت استفاده مفید دارد، البته این در حالی است که دستگاه تصفیه آب در بهترین شرایط کار کند و به صورت دوره ای سرویس شود.

فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50

فیلتر ممبران خانگی KEMFLO مدل KFM-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط