فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا ساخت کمپانی معتبر و معروف هیوندا از کشور کره است.

این کمپانی طی سال های اخیر با تولید محصولات بسیار ارزنده توانسته است افتخارات بسیاری را در این صنعت کسب کند و از اعتبار و شهرت بهره مند گردد.

این فیلتر از نوع اینلاین یا خطی است، یعنی برای نصب آن در دستگاه نیازی به محفظه نمی باشد. بر روی بدنه این فیلتر یک ورودی و دو خروجی نصب شده است،

خروجی اول محل عبور آب تصفیه شده و هدایت آن به سمت مخزن و دومین خروجی محل گذر پساب به لوله فاضلاب است. این فیلتر به دلیل تعویض یکجا ممبران و محفظه، بهداشتی تر از فیلترهای ممبران کارتریجی می باشد.

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا توان تصفیه 50 گالن آب معادل 185 لیتر را دارد. این فیلتر دارای چندین لایه غشاء بسیار ظریف و نازک می باشد که بر روی آنها منافذی با قطر 0.0001 میکرون ایجاد شده است.

این فیلتر با حذف بالای 90% از آلاینده ها، مهم ترین فرآیند تصفیه آب را در دستگاه بر عهده دارد. آرسنیک، یون های محلول، نیترات، نیتریت، انواع فلزات سنگین چون سرب، جیوه و انواع باکتری ها و ویروس ها از مواد فیلتر شونده این ممبران است.

می توان گفت این فیلتر با دقت بسیار بالا تنها اجازه خروج مولکول های آب را می دهد و آب خروجی از آن سختی و شوری خود را به طور چشمگیری از دست می دهد.

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا به دلیل ساختار به روز و کاملا بهداشتی و ایمن توانسته است تاییدیه استانداردهای جهانی FDA، NSF و WQA را دریافت کند. وجود این نشان ها بر روی بدنه این فیلتر سبب شده تا مصرف کننده با اطمینان خاطر از آن استفاده کند.

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا

فیلتر ممبران خانگی 50 گالن اینلاین هیوندا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط