فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD محصولی از کشور امریکا می باشد و یکی از ویژگی های قابل توجه آن دوام بالا در برابر آب های سخت و دارای رسوبات فراوان می باشد.

این فیلتر دارای چندین لایه غشا بسیار نازک می باشد و دقت تصفیه آن 0.0001 میکرون می باشد.

در واقع آب با ورودی به این فیلتر با فشار بالا از بین منافذ و لایه های غشایی فیلتر عبور می کند و منافذ 0.0001 میکرون تنها اجازه عبور مولکول های  آب را می دهند.

بخش عمده آلاینده ها نظیر نیترات،نیتریت،آرسنیک،انواع فلزات سنگین چون سرب و جیوه بین این غشا ها گرفتار می شوند و اجازه عبور پیدا نمی کنند.

با اینکه غشا این فیلتر در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار است اما کلر به عنوان یکی از مخرب ترین مواد برای غشا فلتر ممبران به حساب می آید و به همین دلیل آب قبل از ورود به این فیلتر باید مراحل پیش تصفیه را با دقت بالا گذارانده باشد.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD ظرفیت تصفیه 50 گالن آب معاد 185 لیتر را دارد،البته این ظرفیت اسمی است و ازسوی شرکت سازنده اعلام شده است.

 بنا به دلایل مختلفی ظرفیت تولید آب توسط این فیلتر می تواند به 150 لیتر در روز برسد که باز هم برای مصارف خانگی کافی به نظر می آید.

طول عمر فیلتر ممبران تحت شرایط بسیار مختلفی چون میزان مصرف آب،مقدار آلاینده های موجود در اب،کیفیت و تعویض به موقع فیلتر های یش تصفیه و و کیفیت پمپ و غیره تغییر پیدا می کند،اما اگر دستگاه در شرایط بهینه و ایده آل کار کند می توان از این فیلتر تا 2 الی 2.5 سال استفاده مفید کرد.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD موفق به اخذ گواهی بین المللی از سازمان های WQA،SGS،FDA و NSF نیز شده است.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-50 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط