فیلتر ممبران خانگی جوی واتر JOY WATER

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر JOY WATER

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر از فیلترهایی است که معمولا در چهارمین مرحله از دستگاه تصفیه آب نصب می شود و سه فیلتر پیش تصفیه قبل از آن قرار گرفته اند. فیلترهای پیش تصفیه وظیفه دارند تا آب را برای فیلتر ممبران آماده کنند زیرا فیلتر ممبران اصلی ترین و مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس شناخته می شود و آب ورودی به آن باید تصفیه مقدماتی را پشت سر گذاشته باشد.

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر از نظر کیفیتی بسیار قابل اطمینان است زیرا این فیلتر توسط استانداردهای جهانی WQA،NSF  و  FDA مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

این فیلتر دارای 13 لایه غشاء می باشد که به صورت رولی لوله ای درآمده است و منافذ بر روی این غشاء بسیار ریز هستند و با دقت 0.0001 میکرون تمامی املاح مضر موجود در آب را نظیر نیترات، نیتریت، انگال ها، ویروس ها، آرسنیک و فلزات سنگین و انواع باکتری ها را جدا می کند. این فیلتر همچنین سختی آب را به مقدار بسیار چشمگیری پایین می آورد و آب خروجی از آن به آب نرم تبدیل می شود.

غشاء مورد استفاده در این فیلتر از جنس کامپوزیت است و کیفیت بسیار بالایی دارد. این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و درون تمامی هوزینگ های فیلتر ممبران خانگی قابلیت استفاده و نصب دارد.

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر توان تولید 50 گالن آب در روز را دارد و این حجم از آب تصفیه شده برای مصارف خانگی بسیار مناسب است.

طول عمر فیلتر ممبران می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی متفاوت باشد. کیفیت و تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، کیفیت آب ورودی، عملکرد صحیح پمپ و غیره از عواملی هستند که در طول عمر ممبران نقش می گذارند. اما در حالت کلی این فیلتر بین 15 الی 18 ماه قابلیت استفاده دارد. از آنجایی که این فیلتر مهم ترین مرحله تصفیه آب را انجام می دهد پس باید به موقع تعویض گردد.

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر JOY WATER

فیلتر ممبران خانگی جوی واتر JOY WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط