فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50

فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50

آکوا پرو یکی از سازندگان نمونه دستگاه و فیلتر های تصفیه می باشد که با تولید محصولات با کیفیت توانسته است در این صنعت عظیم از اعتبار و شهرت بهره مند گردد.

فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50 که به آن غشا نیمه تراوا فیلتر ممبران می گویند در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی مبتنی بر روش اسمز معکوس قابلیت نصب و استفاده دارد.

این فیلتر متشکل از چندین لایه غشا بسیار نازک می باشد که با فشردگی و تراکم بسیار بالا به دور لوله ای استوانه ای شکل که در مرکز فیلتر قرار گرفته است می چرخند.این غشا از جنس سلولوز است و بسیار مقاوم می باشد.

 فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50 با دقت 0.0001 میکرون قادر است روزانه 50 گالن معادل 185 لیتر آب نسبتا خالص را تصفیه کند.

این حجم از آب تصفیه شده برای مصارف خانگی کاملا مناسب می باشد و می تواند نیاز های خانواده را برطرف سازد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون انواع هوزینگ های ممبران خانگی استاندارد قابلیت استفاده دارد.

آب ورودی به این فیلتر حتما باید مراحل پیش تصفیه را گذرانده باشد و از کیفیت اولیه برای ورود به ممبران بهره مند باشد.

البته این فیلتر می تواند آب را با حداکثر سختی 1000 ppm  تصفیه کند و در محدود دمایی بین 2-38 درجه سانتی گراد آب را تصفیه می کند.

فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50 می تواند تا 2 الی 2.5 سال مورد استفاده قرار بگیرد،البته به شرطی که فیلتر های پیش تصفیه با کیفیت باشند و به موقع تعویض شوند و پمپ و سایر قطعات دستگاه به خوبی عمل کنند.

فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50

فیلتر ممبران خانگی آکوا پرو مدل AQ-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط