فیلتر ممبران  تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

فیلتر ممبران  تصفیه آب لونا واتر Luna Water

فیلتر ممبران  تصفیه آب لونا واتر Luna Water

یکی از مهم ترین فیلترهای موجود در دستگاه های تصفیه RO فیلتر ممبران می باشد که بخش عمده فرآیند تصفیه را انجام می دهد . این فیلتر یک غشای نیمه تراوا است که این غشاء لایه هایی با دقت 0001/0 میکرون می باشد . مواد و ذراتی در آب وجود دارند که تا 1 میکرون توسط فیلترهای دیگر جذب شده و ذرات ریز تری مثل شوری آب ، آلاینده های محلول ، سختی آب ، ویروس ها و باکتری ها ، آهک و گچ توسط فیلتر ممبران لونا وتر از آب حذف می شوند و مانع از ایجاد رسوبات در آب کتری و دیگر موارد می شود .
این فیلتر با توجه به دقت بالایی که دارد بسیار حساس نیز بوده و کیفیت آب ورودی به آن بسیار مهم می باشد زیرا اگر آب ورودی حاوی کلر یا مشتقات آن و مواد شیمیایی دیگر باشد موجب پارگی غشاء و گرفتگی ممبران می شود.
به طور کلی فیلترهای ممبران به دو دسته تقسیم می شوند : 1- ممبران هوزینگی. 2- ممبران خطی (inline).
که از فیلتر ممبران هوزینگی اغلب در دستگاه های خانگی استفاده شده اما ممبران خطی کاربرد چندانی ندارد .

فیلتر ممبران لونا واتر از نوع هوزینگی بوده و با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. کمپانی لونا واتر یکی از برترین برندها در دستگاه تصفیه آب می باشد که توانسته دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با بهترین کیفیت تولید کند و تاییدیه های سازمان های جهانی را دریافت کند.

زمان تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه لونا واتر :

زمان تعویض فیلتر بستگی به عواملی مثل : سختی آب،میزان مصرف،کیفیت فیلترهای مراحل قبل،کیفیت پمپ تصفیه و سلامت محدود کننده فاضلاب دارد . که در حالت عادی باید بین 15 تا18 ماه تعویض شود و دیرکرد در تعویض آن باعث ازدست دادن کارایی فیلتر می شود.

فیلتر ممبران  تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER
فیلتر ممبران  تصفیه آب لونا واتر LUNA WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱