فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی CSM مدل RE4040-BE

فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی CSM مدل RE4040-BE

دستگاه های تصفیه آب صنعتی یا دستگاه تصفیه آب شیرین کن از نوین ترین فرآیندهای تصفیه آب است که در چند سال اخیر در صنایع مختلف جهت تولید آب خالص و پاک از آن استفاده می کنند.

فرآیند اسمز معکوس با وجود فیلتری به نام ممبران تکمیل می شود. به همین علت وجود فیلتر ممبران با کیفیت و با ظرفیت مناسب می تواند منجر به تولید آب خالص شود.

CSM از سازندگان فیلترهای ممبران است و از کمپانی های معروف و پرآوازه می باشد. این کمپانی از کشور کره جنوبی، فیلترهای ممبران با دقت و مقاومی را در ابعاد مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید می کند.

فیلتر ممبران صنعتی CSM مدل RE4040-BE فیلتری بسیار مناسب و با کیفیت برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی است. غشاء این فیلتر از جنس کامپوزیت پلی آمید است و از نظر مقاومتی بسیار قابل اطمینان می باشد.

بر روی این غشاء منافذی بسیار ریز به وجود آمده است که تنها مولکول های آب می توانند از آن خارج شوند. در واقع تمامی آلاینده های سمی و مضر درون آب چون نیترات، نیتریت، آرسنیک، انگل ها و انواع میکروب ها و ویروس ها پشت این غشاء به دام می افتند و از خروجی فیلتر به درون فاضلاب راه پیدا می کنند.

فیلتر ممبران صنعتی CSM مدل RE4040-BE در برابر PH ورودی تحمل قابل قبولی دارد و می تواند آب ورودی را با PH در بازه 3-10 تصفیه نماید.

محدوده PH برای عملیات شستشو فیلتر نیز از 2-11 می باشد. این فیلتر همچنین می تواند فشار عملیاتی تا حداکثر 600 psi تحمل کند.

فیلتر ممبران صنعتی 4 اینچ CSM برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و تصفیه آب شور بسیار کاربرد دارد. آب خروجی از این فیلتر نه تنها شیرین است، بلکه تمامی املاح سخت و رسوبات خود را از دست داده و به آب نرم تبدیل می شود.

فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی CSM مدل RE4040-BE

فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی CSM مدل RE4040-BE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط