فیلتر ممبران تصفیه آب سی سی کی  C.C.K

فیلتر ممبران تصفیه آب سی سی کی  C.C.K :

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب با روش اسمز معکوس مهم ترین فیلتر به شمار می رود. فیلتر ممبران در حقیقت فیلتری متشکل از غشای نیمه تراوا می باشد. در واقع غشاء مانعی برای ورود مواد و آلاینده ها است. فیلتر ممبران C.C.K با تکنولوژی اسمز معکوس کار می کند و قادر است تمام آلاینده ها، میکروب ها، ویروس ها و غیره را حذف نماید.

رفتار طبیعی مولکول ها در طبیعت به این صورت است که تمایل دارند از محیط های رقیق به محیط های غلیظ تر نفوذ کنند به این فرآیند، تراوش یا اسمز می گویند. در دستگاه های تصفیه آب فیلتر مرحله چهارم که همان فیلتر ممبران است تقریبا همین عملکرد را دارد با این تفاوت که در این سیستم آب باید بر خلاف روند طبیعی خود عمل کند و این روند نیازمند فشاری می باشد که این فشار و نیرو از طریق پمپ دستگاه ایجاد می شود و در این فرآیند عمل عکس اسمز ایجاد می شود . به همین دلیل اسمز معکوس نامیده می شود. فیلتر ممبران از لایه های غشایی نیمه تراوا به صورت استوانه تشکیل شده است.

مهم ترین قسمت در فیلتر ممبران غشا نیمه تراوا می باشد. بافت و ساختار غشاء به نحوی است که فقط ذراتی با ابعاد 0.0001 میکرون می توانند از آن عبور کنند به همین دلیل تا 99% ذرات در این غشاء به دام می افتند و آب خالص و بدون آلاینده از این غشاء و فیلتر عبور می کند. به همین دلیل است که  فرآیند تصفیه آب به روش اسمز معکوس بسیار دقیق است و توسط سازمان های مختلف مورد تایید قرار گرفته است.

مشخصات فنی فیلتر ممبران سی سی کی مدل RO101:

  • وزن : 0.12کیلوگرم
  • ابعاد:
  • طول : 5 سانتی متر
  • عرض : 5 سانتی متر
  • ارتفاع : 30 سانتی متر
  • ظرفیت : 200 لیتر
  • جنس بدنه : کامپوزیت میکرونی
  • دقت فیلتراسیون : 0.0001
  • دقت در حذف ناخالصی ها و ذرات معلق : 99%

این فیلتر درون هوزینگ ممبران قرار می گیرد و طول عمر آن تا یک سال می باشد و پس از آن برای عملکرد و راندمان بهتر دستگاه باید تعویض شود.

فیلتر ممبران تصفیه آب سی سی کی  C.C.K

فیلتر ممبران تصفیه آب سی سی کی  C.C.K

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط