فیلتر ممبران تصفیه آب آکوا پیور aqua pure 

فیلتر ممبران تصفیه آب آکوا پیور aqua pure 

بعد از تکمیل مراحل پیش تصفیه دستگاه آکوا پیور که شامل فیلترهای PP، GAC و CTO می باشد ، نوبت به چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب یعنی فیلتر ممبران می رسد. بعد از اینکه آب از فیلترهای پیش تصفیه عبور کرد وارد هوزینگ ممبران می شود و بعد از اینکه از غشاء فیلتر عبور کرد ، آب خالص از لوله مرکزی وارد خروجی شده و به سمت فیلتر پنجم می رود و آبی که پشت غشاء مانده ، که غلظت زیادی هم دارد به سمت فاضلاب هدایت می شود. غشاء فیلتر ممبران ، بخش مهم فیلتر ممبران است که ذرات با ابعاد یک هزارم میکرون را از خود عبور می دهد و ذرات بزرگتر از یک هزارم میکرون پشت غشاء می ماند و توسط لوله خروجی وارد فاضلاب می شود.

کارکرد فیلتر ممبران بین یک الی دو سال است که بستگی به سختی آب منطقه وکلر موجود در آب دارد که هر قدر این آیتم ها در آب  مناطق بالاتر باشند ، کارکرد ممبران هم بیشتر می شود و می بایستی زود به زود تعویض شود که باعث افزایش هزینه نیز می شود. همچنین چنانچه فیلترهای مراحل پیش تصفیه به موقع تعویض نشوند، روی عملکرد فیلتر ممبران تاثیر گذاشته و عمرآن را کم می کند.

لازم به ذکراست در مناطقی که سختی آب زیاد است ، برای اینکه فیلتر ممبران بیشتر عمر کند ، از فیلتر پلی پروپیلن 1میکرون خطی که In line هم گفته می شود، استفاده می شود که فیلتر پلی پروپیلن خطی ، قبل از فیلتر ممبران جا گذاشته می شود تا کمی از مضرات را بگیرد. گفتنی است فیلتر خطی داخل هوزینگ قرار نمی گیرد و کارتریجی نیست و به همین دلیل به راحتی نصب می شود.

در بیشتر دستگاه های تصفیه آب ، از ممبران 50 گالنی استفاده می شود که هر قدر قدرت پمپ و تجهیزات بالاتر باشد، مقدار بالایی از آب تصفیه شده را در اختیار خواهیم داشت.

فیلتر ممبران آکوا پیور با بهترین کیفیت تهیه شده است که توان حذف تمام ناخالصی ها، میکروب ها و ویروس ها را دارد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده انواع فیلترهای ممبران با برندهای معتبر از جمله سافت واتر، واترتک، واتر سیف و لونا واتر و غیره می باشد.

فیلتر ممبران تصفیه آب آکوا پیور AQUA PURE 

فیلتر ممبران تصفیه آب آکوا پیور AQUA PURE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط