فیلتر متمرکز Centralised Filter

فیلتر متمرکز Centralised Filter :

سیستم تصفیه آب بستر عمیق خالص (Pure Gen Deep Bed) به عنوان سیستم تصفیه چند رسانه ای با سرعت بالا طراحی شده و با استفاده از بالاترین درجه مواد کامپوزیت فایبرگلاس ساخته می شود. فیلترهای این دستگاه مطابق با استانداردهای بین المللی NAF امریکا، ASME آمریکا، TUV آلمان و DOSH مالزی تولید شده اند.

فیلتر چند رسانه ای بستر عمیق متشکل از سوپر میکروسیت رسانه ای است که به خوبی برای حذف رسوبات، زباله ها، مواد جامد معلق، گل و لای، لجن و سایر ناخالصی های موجود در آب تغذیه کمک می کند.

لایه های تشکیل دهنده در فیلتر متمرکز (Centralised Filter) :

  • لایه اول : آنتراسیت

سرعت تصفیه سریعتر و کارآمد را با بهترین اندازه در جهان انجام می دهد. شکل نامنظم آن سطح وسیعی را فراهم می کند و باعث از بین رفتن جلبک ها ، کدورت و باکتری ها می شود.

  • لایه دوم : زئولیت

رسانه های پیشرفته برای حذف کدورت بسیار بالا طراحی شده اند. این عملکرد تصفیه برتر را با کاهش TSS انجام می دهد و همچنین باعث حذف فلز می شود. همچنین می تواند افت فشار را کاهش دهد.

  • لابه سوم : Maxfil

این لایه فیلتراسیون مرحله سوم را انجام می دهد که تا حدود 10 میکرون فیلتراسیون انجام می دهد. باعث از بین رفتن کدورت، ذرات جامد و ذرات ریز معلق می شود.

لایه چهارم : جدا کننده

این لایه باعث جلوگیری از مخلوط شدن لایه ی سوم (Maxfil) و لایه ی پنجم (Foundation) می شود. همچنین این امر باعث بهبود روند شستشو می شود و گردش بیشتری به سیستم فیلتر آب وارد می کند.

لایه پنجم : بنیاد و پایه (Foundation)

در حین تصفیه و شستشوی برگشتی دارای جریان بالایی است. این کار باعث می شود جریان آزاد آب از پایه پشتیبانی بدون محدودیت فراهم شود.

لایه ششم : پشتیبانی

به عنوان یک پایه پشتیبانی برای جلوگیری از مخلوط شدن لایه پنجم و لایه های دیگر استفاده می شود. این لایه به عنوان نگهبان عمل می کند تا از ورود و مخلوط رسانه ها جلوگیری کند. همچنین اولین مرحله از شستشوی برگشتی فیلتر را ترویج می دهد.

فیلتر متمرکز CENTRALISED FILTER

فیلتر متمرکز CENTRALISED FILTER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

سیستم فیلتر آب چند رسانه ای متمرکز صنعتی

مطالب مرتبط