فیلتر ماوراء بنفش UV

فیلتر ماوراء بنفش UV

تصفیه آب ماوراء بنفش موثرترین روش برای ضد عفونی باکتری ها در آب است. پرتوهای فرا بنفش (UV) به عوامل بیماری زا مضر در آب نفوذ می کنند و با حمله به هسته ژنتیکی آنها (DNA) میکروارگانیسم های بیماری زا را نابود می کنند. این در از بین بردن توانایی تولید مثل آنها بسیار کارآمد است. ضد عفونی کردن آب با نور ماوراء بنفش بسیار ساده ، مؤثر و از نظر محیط زیست بی خطر است. سیستم های اشعه ماوراء بنفش 99.99٪ میکروارگانیسم های مضر را بدون افزودن مواد شیمیایی یا تغییر طعم و بو آب، از بین می برد. تصفیه آب UV معمولاً با اشکال دیگر تصفیه مانند سیستم اسمز معکوس یا فیلترهای بلوک کربن استفاده می شود.

فیلتر ماوراء بنفش UV وسیله ای موثر برای ضد عفونی آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد و هرگونه باکتری و ویروس موجود در آب را از بین می برد.

مزایای فیلتر UV :

  • فاقد مواد شیمیایی : تصفیه اشعه ماوراء بنفش از هیچ ماده شیمیایی مانند کلر استفاده نمی کند و هیچ مضراتی برای محصولات به جا نمی گذارد.
  • عاری از طعم و بو : اشعه ماوراء بنفش هیچ طعم و بوی شیمیایی به آب نمی دهد.
  • بسیار موثر : یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن میکروب های ایجاد کننده بیماری با از بین بردن 99.99% می باشد.
  • به انرژی بسیار کمی احتیاج دارد : از همان انرژی که برای لامپ 60 وات استفاده می شود ، استفاده می کند.
  • تعمیر و نگهداری کم : تا زمانی که لامپ درون فیلتر UV نسوزد نیازی به تعویض ندارد.

محدودیت در تصفیه آب UV :

فیلتر ماوراء بنفش UV به خودی خود برای تصفیه آب به سمت اهداف آب آشامیدنی کافی نیست. این امر به این دلیل است که اشعه ماوراء بنفش فقط برای درمان باکتری ها و ویروس ها موثر است. نور UV برای از بین بردن آلاینده هایی مانند کلر ، فلزات سنگین و VOC (ترکیبات ارگانیک فرار) کار نمی کند. سیستم های UV اغلب با سیستم  اسمز معکوس جفت می شوند تا یک فرآیند کامل تصفیه را برای ایمن ترین آب آشامیدنی فراهم کنند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

مطالب مرتبط