فیلتر قلیایی خانگی ALKALINE 2500 گالن

فیلتر قلیایی خانگی ALKALINE 2500 گالن

فیلتر قلیایی (ORP filter) یکی از فیلترهای مکمل یا آپشنال دستگاه های تصفیه آب خانگی است و مصرف آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس پرکاربردتر است.

این فیلتر عموما در مراحل انتهایی دستگاه نصب می شود و وظیفه دارد PH آب را بالاتر ببرد و آب را از حالت اسیدیته خارج کند.

فیلتر قلیایی خانگی ALKALINE 2500 گالن یکی از فیلترهای پرفروش است که اغلب برندهای معروف در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی خود از آن استفاده می کنند.

این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و در هر دو سمت ورودی و خروجی آن از اتصالات فیتینگی استفاده شده است.

بنابراین برای نصب فیلتر نیازی به تهیه اتصالات جداگانه نمی باشد و می توانید به آسانی این فیلتر را در مسیر جریان آب دستگاه قرار دهید.

این فیلتر برخلاف اغلب فیلترهای قلیایی توان قلیایی نمودن 2500 گالن آب را دارد و این خود باعث می شود مدت زمان استفاده از فیلتر بیشتر شود.

در واقع این فیلتر به 2500 گالن آب ترکیبات خاصی را اضافه می کند که باعث می شود درجه قلیاییت آب تا یک الی چند واحد افزایش پیدا کند.

بیشترین فشار آب ورودی به این فیلتر تا 125 PSI است و فشار بالاتر می تواند بدنه این فیلتر را دچار ترک و شکستگی کند.

از طرفی دمای آب برای ورود به این فیلتر محدودیت دارد و نباید از 100 درجه فارنهایت بیشتر شود.

از آنجایی که این فیلتر در مراحل نهایی دستگاه نصب می شود و عموما آب خروجی از آن مجددا تصفیه نمی شود، باید به موقع تعویض شود تا آب خروجی از دستگاه دچار آلودگی های مختلف میکروبی نشود.

فیلتر قلیایی خانگی ALKALINE 2500 گالن

فیلتر قلیایی خانگی ALKALINE 2500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط