فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر joy water

فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر joy water

تمامی مایعات از جمله آب آشامیدنی دارای فاکتوری به نام PH می باشند.PH  عددی بین 0-14 است و این محدوده نشان می دهد آب، قلیایی یا بازی است و یا حالت خنثی دارد.

در واقع PH نشان می دهد غلظت یون های هیدروژن در مایع چقدر است. با توجه به اینکه آب ورودی به منازل کمی حالت اسیدی گرفته بهتر است تصفیه گردد زیرا آب اسیدی عوارض بسیاری را در طول زمان به وجود خواهد آورد.

فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر (joy water) ساخت کشور تایوان بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. فیلتر قلیایی Joy water با بالا بردن PH آب می تواند اسیدیته آب را از بین ببرد و آب ورودی را قلیایی کند.

آب قلیایی خواص بی شماری دارد که بالا بردن متابولیسم بدن، سلامت پوست و مو، جلوگیری از بروز سرطان، بهبود عملکرد سیستم گوارش و خاصیت آنتی اکسیدانی تنها بخشی از خواص بی نظیر آب قلیایی است.

در کنار تمامی موارد ذکر شده آب با گذر از این فیلتر طعم و مزه بسیار دلپذیری پیدا می کند و همچنین سختی بالاتری بدست می آورد.

این فیلتر به صورت کپسولی در آمده است که درون آن را یون های معدنی پر کرده اند و می تواند 2500 گالن آب را تصفیه کند و به آب قلیایی تبدیل نماید. بدنه این فیلتر از جنس پلاستیک با استانداردfood grade می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است.

فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر با قطر 5 سانتی متر و ارتفاع 25 سانتی متر می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار بگیرد.

طول عمر متوسط این فیلتر تا 1 سال است. تعویض به موقع این فیلتر در کیفیت آب خروجی تاثیر بسزایی دارد. زیرا اگر در زمان مشخص و معین تعویض نگردد می تواند به محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل شود.

فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر joy water

فیلتر قلیایی خانگی جوی واتر joy water

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط