فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350

فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350
فیلتر قلیایی یکی از فیلتر های بسیار مفید است که می توان به عنوان فیلتر آپشنال در دستگاه های تصفیه آب خانگی از آن استفاده کرد، این فیلتر خاصیت بسیاری به آب اضافه می کند و به قدری مفید است که مصرف آن توسط پزشکان پیشنهاد می شود. به همین دلیل متخصصان و طراحان دستگاه های تصفیه آب خانگی چندین سال است که فیلتری به نام قلیایی را تولید می کنند، این فیلتر درجه PH آب را بالا می برد و با افزودن ترکیبات خاص معدنی آب قلیایی تولید می کنند.
فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350 یکی از بهترین نمونه های فیلتر قلیایی است و کیفیت بسیار بالای آن باعث شده تا جز فیلترهای پرفروش به حساب بیاید. این فیلتر محصولی از کشور تایوان است و مورد تایید سازمان های جهانی WQA و SGS قرار گرفته است.
این فیلتر به صورت اینلاین طراحی شده است و در مسیر ورود و خروج آب به فیلتر از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است، بنابراین می توانید به آسانی فیلتر را در دستگاه نصب کنید. برای نصب فیلتر به جهت نصب آن دقت داشته باشید و فیلتر را به درستی در دستگاه نصب کنید.
این فیلتر قادر است به 1500 گالن آب خاصیت قلیایی اضافه کند، در واقع طول عمر فیلتر قلیایی بر اساس ظرفیتی که شرکت سازنده اعلام می کند، تعیین می شود.از این فیلتر در اغلب موارد می توان تا حداکثر یک سال استفاده کرد، اما پس از آن حتما باید تعویض شود تا بتواند آب قلیایی تولید کند.
فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350 مورد تایید سازمان بهداشت جهانی WQA و SGS قرار گرفته است و این خود نشانگر کیفیت بسیار بالای این فیلتر است.

فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350

فیلتر قلیایی خانگی آکوا پیور مدل KBS-350

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط