فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی تکومن

فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی تکومن

آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی تقریبا خنثی است و کمی رو به اسیدی می رود.

با حذف یون ها و ترکیبات معدنی و عناصر موجود در آب با اینکه آبی فاقد آلاینده و کاملا سالم تولید می شود، اما افزودن ترکیبات معدنی مفید می تواند برای ارتقاع کیفیت آب و بهبود طعم و مزه بهتر موثر باشد.

فیلتر قلیایی خانگی تکومن از سری فیلترهایی است که در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارد.

این فیلتر عموما در آخرین مرحله از دستگاه نصب می شود و با اضافه کردن املاح مهم به آب هم خاصیت معدنی به آب اضافه می کند و هم سبب افزایش PH تا محدوده قلیاییت می شود.

انواع فیلترهای قلیایی در بازار موجود هستند اما بسیاری از آنها خاصیت قلیایی را تا مدت زمان کوتاه و خاصیت کمی را به آب اضافه می کنند.

اما فیلتر قلیایی خانگی تکومن یکی از بهترین نمونه های فیلتر قلیایی است و توسط شرکت تکومن در کشور ویتنام ساخته شده است.

این فیلتر با گذراندن تست های آزمایشی مختلف، وظیفه خود را به خوبی انجام داده است و تغییر PH آب توسط این فیلتر در محدوده 7-7.5 رسیده است.

میزان قلیایی کردن آب توسط این فیلتر در ابتدای مصرف بسیار قابل توجه و مناسب است اما به مرور زمان و استفاده از آن می تواند PH آب را در محدوده خنثی قرار دهد.

از دیگر مزایا استفاده از این فیلتر دستگاه این است که خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالا و مطلوبی به آب اضافه می کند و همچنین باعث بهبود طعم و مزه آب خروجی از دستگاه می شود.

فیلتر قلیایی خانگی تکومن تا یک سال قابلیت استفاده مفید دارد و پس از آن باید تعویض شود.

فیلتر قلیایی تصفیه اب خانگی تکومن

فیلتر قلیایی تصفیه اب خانگی تکومن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط