فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP

فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهای آپشنال یا افزودنی است که می توان آن را به دستگاه های تصفیه آب خانگی در مراحل انتهایی دستگاه اضافه کرد.

این فیلتر بیشترین کاربرد را در سیستم های اسمز معکوس دارد و در سایر روش های تصفیه آب نظیر فیلتراسیون چندان کاربردی ندارد.

فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP قادر است ph آب را به بیش از 8 برساند و به آب تصفیه شده خواص بسیار مفیدی اضافه کند.

آب قلیایی همچنین بسیار خوش طعم و گوارا است و مصرف کننده با نوشیدن آب قلیایی به بهبود عملکرد سیستم گوارشی، بالاتر بردن متابولیسم بدن، سلامت و شادابی پوست و بهبود عملکرد کبد بسیار کمک می کند.

علاوه بر این با توجه به اینکه آب قلیایی خاصیت آنتی اکسیدان دارد، مصرف روزانه آب قلیایی باعث می شود احتمال بروز سرطان در افراد بسیار کاهش پیدا کند.

این فیلتر یکی از پرمصرف ترین و رایج ترین انواع فیلتر قلیایی است که ممکن است بسیار در دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده باشید.

این فیلتر بسیار مرغوب و با کیفیت است و تمامی موادی که در ساخت آن به کار برده شده است، دارای گرید غذایی می باشند.

یکی از ویژگی های قابل توجه فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP نسبت به سایر فیلترهای قلیایی توان بیشتری در تولید آب قلیایی دارد.

در واقع این فیلتر قادر است به 2500 گالن آب خاصیت قلیایی اضافه کند و ph آب را به حد مطلوبی برساند.

این فیلتر همچنین در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی قابل نصب است و می توان از آن به عنوان فیلتر بیرونی یخچال های ساید بای ساید نیز استفاده کرد.

فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP

فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی آلکالاین مدل ORP

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط