فیلتر شنی تحت فشار در استخر

فیلتر شنی تحت فشار در استخر

فیلتر شنی های تحت فشار کاربرد وسیعی در صنعت تصفیه آب از جمله تصفیه آب استخرها دارند. اصطلاح فیلتر شنی تحت فشار به این معنی است که شن های سیلیس در یک محفظه کاملا بسته قرار می گیرند و به نوعی در مخزن، تحت فشار هستند. در این نوع از فیلتر شنی ها آب به وسیله اعمال فشار توسط پمپ از بالای مخزن وارد شده و طی عبور از سیلیس ها تصفیه می شود و از قسمت پایینی مخزن به بیرون راه می یابد.

سنگ سیلیس موجود در فیلتر شنی استخر

در فیلترهای شنی تصفیه آب استخر معمولا از سه لایه سنگ سیلیس استفاده می کنند. که هر بخش از سیلیس ها دارای سایزهای متفاوتی نسبت به هم می باشند. اصولا در طراحی فیلتر شنی های استخر ارتفاع سنگ سیلیس نباید از یک متر افزایش یابد. سه لایه سنگ سیلیس موجود در فیلتر شامل سه سایز 1-3 میلی متر، 3-5 میلی متر و 5-8 میلی متر می باشند. البته اگر از فیلتر شنی در تصفیه خانه های فاضلاب استفاده کرد می توان سایز سیلیس ها را کوچکتر نمود.

حجم فیلتر تصفیه آب استخر

عوامل متعددی وجود دارند که در انتخاب سایز فیلتر شنی تاثیر گذار هستند. عواملی از جمله : سرباز و یا سرپوشیده بودن استخر، عمومی یا خصوصی بودن، بار آلودگی موجود در آب استخر، میزان ساعت کار استخر و غیره

در حال کلی فیلتر شنی باید به گونه ای طراحی شود که حجم آب استخر در هشت ساعت کاری در شبانه روز یک بار از درون فیلتر شنی عبور کند تا کدورت آب کاهش یابد.

لوله کشی در فیلتر شنی آب استخر یکی از عوامل  قابل استفاده در فیلتر شنی است. در اکثر فیلتر شنی های مورد استفاده در استخر از شیر چهار فلکه با چهار لوله استفاده می کنند. این شیرها می تواند به صورت دستی باشند و یا به صورت اتوماتیک برنامه ریزی شوند.

فیلتر شنی تحت فشار در استخر

فیلتر شنی تحت فشار در استخر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط