فیلتر سر دوشی کلر گیر

فیلتر سر دوشی کلر گیر

فیلتر سر دوشی کلر گیر

سر دوشی کلر گیر یکی ازبهترین و با کیفیت ترین و جدیدترین محصولات است که به تازگی تولید شده است این محصول ساخت کشور کره می باشد از سر دوشی کلر گیر برای استفاده از آب سالم به کار گرفته می شود که باعث زیبایی حمام نیز می شود .این سر دوشی کلر گیر کارتریجی است که وظیفه آن حذف کلر آب است عمر هر فیلتر این دستگاه با توجه به مصرف و نوع آب منطقه است که معمولا 6 ماه یک بار تعویض می شود که به راحتی تعویض می شود .

این سردوش حدود 110 هزار لیتر آب را تصفیه می کند بهتر است از سر دوشی کلر گیر استفاده شود چون آب شامل مواد شیمیایی و خطرناکی است که آسیب به پوست بدن می رساند و باعث عوامل بیماری زا می شود که مضر است . با توجه به این که این سردوش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چندان جدی گرفته نمی شود به علت وجود رطوبت در حمام کلر موجود در آب درآن به همراه بخار وارد ریه می شود که در دراز مدت خطرات جبران ناپذیری ایجاد کرده وبه ریه آسیب می رساند .

این سر دوشی کلر گیر برای بزرگسالان و نوزادان مخصوصا برای کسانی که از مشکلات پوستی رنج می برند مناسب است  و مانع از حساسیت پوستی می شود . این سر دوشی محصولی سازگار با محیط زیست است که باعث صرفه جویی در مصرف آب و محیط زیست می شود . این سر دوشی شامل فیلترکلر ، فیلتر آب سخت و فیلتر نرم کننده آب است .

یک کارتریج برای تمیز کردن موثر 10،000و 12،000گالن آب کافی است و بزای یک خانواده 4نفره 4 تا6 ماه طول می کشد.

مزایای دوش های کلر گیر

  • جلوگیری از ضعیف شدن پیازهای مو
  • جلوگیری از ریزش مو
  • جلوگیری از سوزش چشم ها
  • جلوگیری از تغییر رنگ موهای رنگ شده
  • جلوگیری از خشکی پوست و مو وآسیب نرسیدن به پوست
  • جلوگیری از التهاب پوست سر
  • جلوگیری از رشد باکتریها
فیلتر سر دوشی کلر گیر
فیلتر سر دوشی کلر گیر

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.