فیلتر سرامیکی در تصفیه آب

فیلتر سرامیکی در تصفیه آب

فیلتر سرامیکی در تصفیه آب

فیلتر سرامیکی همان گونه که از نامش پیداست از سرامیک ساخته شده است و تا حدودی عملکرد آن شبیه به فیلتر الیافی می باشد اما با دقت بیشتری فرآیند تصفیه را انجام می دهد. فیلترهای سرامیکی با دقت 0.5 میکرون قادر است که تمامی گل و لای، ذرات معلق درشت، رسوبات، باکتری ها، گچ و آهک و سایر آلاینده های موجود در آب را به خود جذب کند. اما به دلیل اینکه ویروس ها اندازه ای کوچکتر از 0.5 میکرون دارند فیلتر سرامیکی قادر نیست تا ویروس ها را جذب کند. فیلتر سرامیکی معمولا در دستگاه های تصفیه آب فیلتراسیون در مرحله دوم و بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد.

اما در دستگاه های تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس کار می کنند بدلیل وجود فیلتر ممبران که از دقت بسیار بالایی در تصفیه آب برخوردار است استفاده از فیلتر سرامیکی کاربردی ندارد. اما در صورتی که در منطقه ای زندگی می کنید که آب کیفیت بسیار پایینی دارد و دارای گل و لای فراوانی می باشد، می توانید از فیلتر سرامیکی نیز بعد از فیلتر الیافی استفاده کنید تا فشار بار تصفیه بر روی فیلتر ممبران کاهش یابد.

فیلترهای سرامیکی قابلیت شستشو دارند و می توان هر چند وقت یک بار پس از اینکه آلاینده ها بر سطح آن تجمع پیدا کردند، آنرا شستشو داد و سطح آن را به وسیله سمباده یا هر وسیله زبر دیگری تمیز کرد.

در ابتدا و انتهای فیلتر های سرامیکی، اورینگ وجود دارد و علت  استفاده از اورینگ این است که در هر دو طرف فیلتر سرامیکی بسته باشد تا آب بتواند از طریق روزنه ها خارج شود. البته فیلترهای سرامیکی مخصوصی وجود دارند که یک طرفه می باشند. این فیلترها هوزینگ مخصوص خود را دارند. در قسمت بالایی فیلتر سرامیکی یک طرفه سوراخی وجود دارد و آب از طریق آن وارد می شود و سپس به واسطه روزنه ها از فیلتر خارج می شود.

فیلتر سرامیکی در تصفیه آب
فیلتر سرامیکی در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱