فیلتر دیسکی در تصفیه آب

فیلتر دیسکی در تصفیه آب

از فیلتر دیسکی جهت حذف ناخالصی ها و ذرات معلق موجود در آب استفاده می کنند. دقت فیلترهای دیسکی با توجه به ذرات ناخالص موجود در آب تغییر می کند و با دقت های 20 ، 50 ، 100و 200 میکرون ساخته می شوند. فیلتر دیسکی در تصفیه آب معمولا در اولین مرحله قرار می گیرد. این فیلترها در آبیاری قطره ای در صنعت کشاورزی جهت فیلتر کردن مواد بیولوژیکی بسیار کاربردی می باشد.

فیلترهای دیسکی بر اساس ظرفیت و دقت خود قدرت تصفیه آب را دارند برای مثال هر چه قدرت تصفیه بالاتر برود و دقت فیلتر بیشتر باشد قادر است ذرات ریزتری را جذب کند.

جنس بدنه فیلتر دیسکی در تصفیه آب معمولا پلی آمید می باشد از این رو برای استفاده در مناطق مرطوب بسیار مناسب  می باشند. به علت حذف فلز از بدنه این فیلتر هیچ گونه زنگ زدگی در فیلترهای دیسکی رخ نمی دهد. به همین دلیل در دستگاه های آب شیرین کن دریایی نیز بسیار استفاده می شود و سبب جلوگیری از رسوب بستن در فیلتر ممبران دریایی خواهد شد.

از ویژگی های منحصر به فرد این فیلتر سرعت بالا در تصفیه، فضای اشغالی کم و هزینه کم نگه داری و سرویس فیلتر می باشد.  همچنین فیلترهای دیسکی با توجه به مصارف گوناگون در ابعاد مختلفی ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

بر روی فیلترهای دیسکی جایگاهی وجود دارد که از آن برای نصب دو مانومتر استفاده می شود. که اولین مانومتر در قسمت ورودی آب و مانومتر دوم در قسمت خروجی آب قرار گرفته است. وجود مانومتر به این دلیل است با اندازه گیری فشار آب زمان احیاء فیلتر را هشدار می دهد. .به طوری که هرگاه فشار آب خروجی از آب ورودی کمتر باشد نشان از کثیفی فیلتر می دهد و باید تمیز شود تا بتواند دوباره عمل تصفیه را انجام دهد.

به طور کلی از فیلترهای دیسکی در تصفیه آب های شور و به عنوان پیش تصفیه به جای فیلتر جامبو می توان استفاده کرد. همچنین برای مصارفی که ذرات معلق و ناخالصی های درشت زیاد است بسیار مناسب می باشد.

فیلتر دیسکی در تصفیه آب

فیلتر دیسکی در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط