فیلتر دبریس برای کندانسور (Debris Filter for Condenser)

فیلتر دبریس برای کندانسور (Debris Filter for Condenser) :

فیلتر دبریس علاوه بر کندانسور در مبدل های حرارتی و محافظت از برج های خنک کننده استفاده می شود.

فیلتر دبریس WTR برای جلوگیری از ریزش کلان از آوار در مدارهای آب خنک کننده بسیار مهم است. فیلترهای دبریس در انواع کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد که ممکن است احتراق ماکرو از کندانسور، مبدل حرارتی یا برج خنک کننده رخ می دهد و محافظت از تجهیزات پایین دستی ضروری است.

رسوب بسیار زیاد ( دفع درشت در جریان مانند حمل بیش از صفحه سیار، زباله، برگ ها، علف های هرز، پوسته، عمر دریایی و غیره) می تواند کندانسور / مبدل یا سایر وسایل مهم را کور کند، بنابراین جریان خنک کننده و دیفرانسیل بالا در تجهیزات پایین دست را از دست می دهد. این ممکن است منجربه خاموش شدن، حذف دستی آوارها در فضای محدود، خم شدن ورق های لوله و یا سایر روش های تمیز کردن پرهزینه و پر زحمت شود.

فیلتر دبریس WTR از فشار خود سیستم موجود در صورت لزوم استفاده می کند. وقتی آوار عنصر فیلتر را خراب می کند یک دیفرانسیل بالاتر ایجاد می کند. فرستنده های دیفرانسیل یکپارچه این افزایش فشار دیفرانسیل را تشخیص می دهند و چرخه تمیز کردن را آغاز می کنند. با شروع چرخه تمیز کردن ، شیر تخلیه باز می شود. از آنجا که فشار خط سیستم از فشار خط تخلیه بیشتر است ، یک فشار معکوس یا خلاء ایجاد می شود. درایو روتور چرخش برگشت به دور قسمت عنصر فیلتر را چرخانده و باقی مانده ها را از طریق روتور واشر و واشر خارج تخلیه می کند. بقایای بطور معمول برای جداسازی به ترشحات اصلی دستگاه یا به جداکننده های ثانویه منتقل می شود.

فیلتر دبریس برای کندانسور (Debris Filter for Condenser)

فیلتر دبریس برای کندانسور (Debris Filter for Condenser

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب با برند سافت واتر با کیفیت فوق را با بهترین قیمت عرضه می دارد.

جهت خرید اینترنتی از کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت ارائه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط