فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33

فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33

نوشیدن آب سالم و پاکیزه در چندین سال گذشته یکی از دغدغه های اصلی مردم است و عموم مردم همواره به دنبال یافتن راه حلی برای تهیه آب تصفیه شده می باشند.

فیلترهای بیرونی یخچال در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده اند و انواع داخلی و خارجی آن در انواع مختلفی از یخچال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

با اینکه وجود هر دو فیلتر بیرونی و داخلی ضرورت ندارد، اما استفاده از هر دو نوع آن می تواند تاثیر بسیار بهتری در کیفیت آب خروجی داشته باشد.

فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33 محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از محصولات پرفروش و با کیفیت می باشد.

این فیلتر حاوی کربن فعال گرانول می باشد و بدنه ای از جنس پلاستیک با گرید غذایی به عنوان محفظه ی کپسولی شکل اطراف این کربن ها را در بر گرفته است.

آب با گذر از کربن فعال شده طیف بسیار گسترده از املاح شیمیایی و بیماری زا درون خود را از دست می دهد و ضمن اینکه کاملا به لحاظ شیمیایی تصفیه می شود.

بلکه طعم، مزه، رنگ و بو نامطبوع خود را نیز از دست می دهد. کلر یکی از آلاینده هایی است که بیشترین مقدار خود را با عبور از فیلتر کربن فعال از دست می دهد.

با این که کلر به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده در آب مورد استفاده قرار می گیرد اما وجود بیش از حد آن عواقب خطرناکی در سلامتی انسان دارد.

فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33 توان تصفیه 1500 گالن آب را دارد و پس از آن ذرات کربن موجود در فیلتر اشباع می شوند.

به همین دلیل بهتر است نهایتا پس از نه ماه مصرف این فیلتر را تعویض کنید تا همواره کیفیت آب خروجی از آبسرد کن یخچال حفظ شود.

فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33

فیلتر بیرونی یخچال کلیین پیور مدل K33

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط