فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن

فیلترهای یخچال امروزه یکی از فیلترهای پر مصرف هستند که برای تصفیه آب یخچال مورد استفاده قرار می گیرند.

این فیلترها از نوع داخلی یا خارجی هستند و استفاده از هر دو نوع آنها می تواند فرآیند تصفیه آب را کامل تر کند و مصرف کننده آبی خنک با خلوص و سلامت هر چه بهتر مصرف کند.

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن به صورت اینلاین طراحی شده است و در صورتی که یخچال شما فاقد فیلتر داخلی باشد می توانید از این فیلتر برای حذف آلاینده ها استفاده کنید.

این فیلتر به گونه ای طراحی شده است که می توانید از آن در انواع یخچال ها و فریزرها استفاده کنید. در واقع فیلتر بیرونی یخچال هیچ ارتباطی با مدل و نوع یخچال ندارد و می توانید از انواع با کیفیت آن در یخچال بهره ببرید.

این فیلتر جزء یکی از فیلترهای با کیفیت و معروف یخچال شناخته می شود و با رعایت تمامی الزامات ایمنی و بهداشتی موفق شده تا تاییدیه سازمان جهانی NSF را از آن خود کند.

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ ظرفیت تصفیه 1500 گالن آب را دارد و حاوی ذرات کربن فعال گرانول است.

دانه های کربن به کار برده شده در این فیلتر از مواد اولیه بر پایه گیاهی تشکیل شده اند و هیچ گونه عوارضی برای سلامت انسان ندارند.

دانه های کربن با جذب انواع آلاینده های شیمیایی نظیر کلر و مشتقات آن، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم، بو رنگ و مزه نامطبوع به بالاتر بردن کیفیت آب بسیار کمک می کند. فرآیند جذب آلاینده ها آنقدر ادامه پیدا می کند تا ظرفیت ذرات کربن تکمیل شود، در این مرحله کربن ها اشباع شده و فیلتر باید تعویض شود.

حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن تا شش ماه می باشد و بعد از آن بهتر است تعویض شود.

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط