فیلتر بیرونی ساید بای ساید

فیلتر های یخچال ساید بای ساید می تواند خارجی یا داخلی باشد . فیلتر های خارجی ساید بای ساید می تواند از هر برند معتبری باشد و به طور معمول هر 6 ماه یکبار باید تعویض گردد زیرا علاوه بر آلوده شدن دستگاه می تواند سیستم داخلی سیستم را تخریب کند.بسیاری از کارشناسان تاکید کرده اند که آب وارد شده به یخچال باید از چندین مرحله عبور کند تا مناسب برای مصرف شود.فیلتر خارجی برای کسانی مناسب است که دستگاه تصفیه آب (زیر سینکی) در منزل ندارند و آب مصرفی آنها از یخچال می باشد در غیر این صورت می توان با استفاده از شلنگ و اتصالات دستگاه را به یخچال وصل کرد.

پیشنهاد می شود حتی اگر یخچال دارای فیلتر داخلی است ،از فیلتر خارجی برای آن استفاده شود زیرا هم کیفیت آب و یخ کریستالی بهتر می شود و هم عمر فیلتر های درونی افزایش پیدا می کند.

برای فیلتر خارجی از دو نوع فیلتر استفاده می شود :

فیلتر الیافی : حذف گل و لای و شن و رسوبات و ذرات معلق  

فیلتر کربنی : حذف آلاینده های شیمیایی و طعم و بو و مزه

آبی که از این دو فیلتر خارج شود کاملا زلال و استریل شده و برای مصرف می باشد.

نکته : باید توجه داشته باشید که فیلتر استفاده شده دارای استاندارد ها و تاییدیه های بین المللی باشد.

فیلتر بیرونی ساید بای ساید

فیلتر بیرونی ساید بای ساید

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط