فیلتر اینلاین دستگاه تصفیه آب

فیلتر اینلاین دستگاه تصفیه آب

فیلترهای Inline مخصوص فیلتراسیون درون خطی مهندسی شده اند که به طور خاص برای جلوگیری از آلودگی ذرات از گرفتگی تجهیزات حساس طراحی شده است. این فیلترها در مقایسه با فیلترهای معمولی که دارای محفظه و سری هستند بسیار محبوب تر و بهتر می باشد.

فیلترهای اینلاین برای دستگاه های تصفیه آب خانگی و دستگاه های تصفیه آب کوچک مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار با دوام و کارآمد در از بین بردن آلودگی ها است.

مزایای استفاده  از فیلترهای آب درون خطی inline :

  • فیلترهای بدون سر و صدا
  • ماندگاری بالا

نصب فیلترهای آب درون خطی نسبت به فیلترهای معمولی و یا فیلترهای آب زیر سینکی دشوارتر است. همچنین دوام بیشتری نسبت به فیلترهای دیگر دارند .

  • مقرون به صرفه

 فیلترهای آب درون خطی نیز یکی از مقرون به صرفه ترین فیلترهایی است که می توان برای منازل تهیه کرد همچنین با توجه به این که دارای ماندگاری و دوام بیشتری هستند ، هزینه نگهداری سالانه بالایی ندارند.

  • همه کاره

تطبیق پذیری فیلترهای آب ورودی شامل دو جنبه متفاوت کاربردی و فیلتر رسانه ای است . فیلترهای آب درون خطی کاربردهای مختلفی دارند و برخی از مدلها مانند فیلترهای درون خطی Watts AICRO 10″ می توان در فیلترهای یخچال، فیلترهای ماشین کاروان، یخ سازها، کولرهای آبی و غیره استفاده کرد.

فیلترهای آب درون خطی معمولا شامل ترکیبی از کربن فعال شده و فیلترهای سرامیکی فعال هستند که بازده آنها در از بین بردن چندین نوع آلاینده است.

  • سطح بالای تصفیه

 این فیلترها معمولا قابلیت تصفیه را فراتر از طعم و بو دارند. برخی از مدل ها مانند Ecopure Premium بسیار کارآمد هستند که حتی می توانند فلزات سنگین، فلوراید و باکتری ها را از بین ببرند.

به طور کلی فیلترهای تصفیه آب inline یک سرمایه گذاری ارزشمند بخاطر دوام بالا، راندمان هزینه و قابلیت های عالی برای تصفیه آب نسبت به انواع دیگر فیلترها است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی  و نیمه صنعتی می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

  • فیلتر اینلاین چیست
  • فیلتراینلاین

مطالب مرتبط