فیلتر اکسیژن ساز در تصفیه آب

فیلتر اکسیژن ساز در تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس کار می کنند معمولا دارای شش مرحله هستند و طی شش مرحله آب ورودی را تصفیه می کند. اما می توان فیلتر های دیگری به دستگاه اضافه کرد و آن را ارتقاء داد مثل فیلتر UV و فیلتر قلیایی. یکی دیگر از فیلتر هایی که می توان به این دستگاه اضافه نمود فیلتر اکسیژن ساز است. فیلتر اکسیژن ساز با نام فیلتر انرژی زا نیز شناخته می شود. مواد مورد استفاده در این فیلتر مواد بیوسرامیکی است که موجب شکستن ساختار مولکولی آب می شود. در واقع بدنبال این فرآیند اتم های اکسیژن بیشتری در آب تولید خواهد شد. همچنین هنگامی که میزان اکسیژن در آب بیشتر شود، جذب آن نیز توسط بدن بیشتر می شود و در نتیجه سوخت و ساز در سلول های بدن بیشتر می شود و باعث افزایش نشاط و شادابی در فرد خواهد شد. به نوعی افزایش اکسیژن در بدن باعث می شود که عملکرد سیستم عصبی بهتر شود. یکی دیگر از مزایای وجود این فیلتر در کنار افزایش سوخت و ساز سلولی این است که در کنار رژیم غذایی صحیح و انجام ورزش، سبب آب شدن چربی های مضر و اضافه در بدن می شود.

در عملکرد این فیلتر از هیچ گونه اشعه و یا مواد شیمیایی جهت آزاد سازی اکسیژن استفاده نمی شود بلکه این فرآیند توسط مواد بیوسرامیکی که در فیلتر اکسیژن ساز وجود دارد صورت می پذیرد و از نظر کیفیت و حفظ سلامتی در درجه اطمینان بالایی قرار دارد.

فیلتر های اکسیژن ساز طول عمر یک ساله دارند و بعد از گذشت یک سال باید تعویض شوند چون در غیر این صورت می توانند محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها شوند.

 همچنین از این فیلتر می توان به راحتی برای ارتقاء دستگاه های تصفیه آب استفاده کرد.

 فیلتر اکسیژن ساز در تصفیه آب

فیلتر اکسیژن ساز در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط