فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور  5 میکرون

فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور  5 میکرون

فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور 5 میکرون معمولا در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود و نقش موثری در تصفیه آب دارد.

این فیلتر با فیلتراسون و حذف جامدات معلق به حذف کدورت آب بسیار کمک می کند و باعث حذف شن و ماسه،گل و لای،خاک،لجن و جبلک می شود.

آب با فشار وارد اولین هوزینگ دستگاه می باشد و به ناچار از دیواره های فیلتر الیافی عبور می کند.این فیلتر دارای غشایی می باشد که به دور محوری استوانه ای شکل چرخیده است و این غشا ها نسبت به یکدیگر با فشردگی بالا قرار گرفته اند.

روی این غشا منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است و  ذرات ناخالصی طی عبور آب بین این غشا ها به دام می افتند و اجازه عبور پیدا نمی کنند.ذرات به دام افتاده در بین این فیلتر معمولا از 5 میکرون بزرگتر هستند.

به طور معمول اولین هوزینگ دستگاه که محل نصب فیلتر الیافی می باشد به صورت شفاف طراحی می شود تا بتوان تغییرات رنگی که در این فیلتر به وجود می آید مشاهده کرد.

زمان تعویض فیلتر الیافی حداقل هر سه ماه یک بار پیشنهاد می شود،دقت داشته باشید بهتر است قبل از اینکه فیلتر الیافی به رنگ کاملا قهوه ای تبدیل شود،تعویض گردد.

فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور 5 میکرون از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و تمامی مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن دارای گرید غذایی می باشند.

به همین دلیل این فیلتر موفق به اخذ گواهی بین المللی از استاندارد های ISO،SGS،UKAS و WQA شده است و این خود به عنوان مهر تایید در جهت کیفیت و کارایی بالای این فیلتر می باشد.

فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور  5 میکرون

فیلتر الیافی هوزینگی خانگی کلین پیور  5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط