فیلتر الیافی شورآکوا sureaqua

فیلتر الیافی شورآکوا sureaqua

یکی از فیلترهای مشترک که معمولا در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده می شود، فیلتر الیافی (pp) است. این قاعده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا (sure aqua) نیز وجود دارد و فیلتر الیافی یکی از مهم ترین فیلترهای این سیستم به شمار می رود.

برند sure aqua از سازندگان معتبر دستگاه های تصفیه آب خانگی است. این شرکت سال ها در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی فعالیت داشته و تمامی نکات و استانداردهای جهانی را در ساخت محصولات خود به کار برده و رعایت می کند.

فیلتر الیافی مورد استفاده در این دستگاه ها از کیفیت و دقت بالایی برخوردار هستند و خروجی آب از این فیلترها در بهترین حالت خود قرار می گیرد.

فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب شورآکوا در اولین مرحله قرار می گیرد و به عنوان فیلتر پیش تصفیه، تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارد. فیلتر الیافی معمولا از جنس الیاف پلی پروپیلن بوده و ساختاری لایه ای دارد.

آب با فشار وارد این فیلتر می شود و ذرات معلق درون آب نظیر شن ، ماسه ، گل و لای در بین منافذ این فیلتر به دام می افتند و اجازه عبور پیدا نمی کنند. در نتیجه آبی که عاری از هرگونه املاح معلق می باشد از فیلتر خارج شده و به فیلتر مرحله بعدی وارد می شود.

فیلتر الیافی در ابعاد مختلفی ساخته می شود و یکی از عوامل تاثیر گذار در کیفیت آن، دقت منافذ فیلتر است. برای مثال فیلتر الیافی 5 میکرون قادر به جذب ذرات معلق تا اندازه 5 میکرون می باشد.

تعویض به موقع فیلتر الیافی یکی از موارد مهمی است که در صورت بی توجهی می تواند مشکلاتی را در دستگاه ایجاد کند. زمان تعویض این فیلتر با توجه به دقت فیلتر و کیفیت آب ورودی متغیر است اما در حالت کلی از فیلتر الیافی تا حداکثر سه ماه می توان استفاده کرد.

فیلتر الیافی شورآکوا sureaqua

فیلتر الیافی شورآکوا sureaqua

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط