فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس تصفیه آب

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس تصفیه آب

داینامیس (Dynamis) یکی از سازندگان به نام و معروف دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی است که با تولید محصولات متنوع و کارآمد به فرآیند تصفیه هر چه بهتر آب بسیار کمک می کند.

محصولات این کمپانی تمامی تحت تایید سازمان های جهانی قرار دارند و از نظر کیفی تایید شده هستند.

فیلتر مینرال یکی از فیلترهای مهم و اصلی دستگاه است که استفاده از نوع با کیفیت و با دقت آن می تواند در بالاتر بردن راندمان دستگاه بسیار موثر باشد.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس از جنس پلی پرویلن می باشد و جزء معدود فیلترهایی است که مطابق با تمامی استانداردهای جهانی ساخته شده است. این فیلتر استانداردهای لازم را برای تماس با آب آشامیدنی دارد و از مواد اولیه درجه یک ساخته شده است.

این فیلتر به صورت استوانه ای تو خالی طراحی شده است و نحوه فیلتراسیون آن به گونه ای است که آب با فشار وارد اولین هوزینگ دستگاه شده و از بین لایه های متراکم این فیلتر عبور می کند، طی عبور آب ذرات و ناخالصی های نامحلول درون آب مانند شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن و سایر ناخالصی ها که از 1 میکرون بزرگتر هستند به دام می افتد.

این فیلتر دقت بالاتری در حذف ناخالصی ها نسبت به اغلب فیلترهای الیافی دارد و این خود سبب بالاتر رفتن طول عمر فیلترهای بعدی دستگاه خواهد شد.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس با توجه به میزان مصرف آب، کیفیت آب ورودی و مدت زمان استفاده در دستگاه طول عمری متغیر دارد اما در اغلب موارد این فیلتر حداقل هر سه ماه یک بار باید تعویض شود.

این فیلتر موفق به دریافت گواهی بین المللی از استانداردهای CE، WQA و FDA شده است و این خود به عنوان ویژگی مثبت برای این فیلتر به حساب می آید.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس تصفیه آب

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون داینامیس تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط