فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکوا جوی aquajoy

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکوا جوی aquajoy

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکواجوی یکی از فیلترهایی می باشد که مورد نیاز تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی است. فیلتر الیافی از ساده ترین و ارزان ترین فیلترهای مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی است اما وجود آن  به تصفیه هر چه بهتر آب کمک می کند.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکوا جوی ساخت کشور کانادا است و تمامی استانداردهای لازم را دارا می باشد. این فیلتر همچنین توانسته است مورد تایید استانداردهای جهانی FDA  و NSF واقع شود.

فیلتر الیافی 1 میکرون aqua joy به گونه ای ساخته شده است که درون تمام محفظه های خانگی نصب می شود. این فیلتر دارای غشایی با منافذ 1 میکرون می باشد و به صورت رولی لوله ای شکل درآمده است. آب با گذر از این فیلتر تمامی ذرات معلق نظیر شن و ماسه، گل و لای، خاک و لجن موجود در خود را با دقت 1 میکرون از دست می دهد.

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن است و می تواند آب ورودی را با محدوده مشخصی از دما و فشار تحمل کند.

فیلتر الیافی (pp filter) به رنگ سفید است اما پس از مدتی که در دستگاه قرار بگیرد و آب را به لحاظ فیزیکی تصفیه کند کم کم تغییر رنگ می دهد. تغییر رنگ فیلتر الیافی از سفید تا قهوه ای روشن و تیره به راحتی قابل مشاهده است.

زیرا این فیلتر معمولا درون محفظه های شفاف قرار می گیرند. با ایجاد تغییرات در رنگ این فیلتر می توان به راحتی از زمان تعویض آن آگاه شد. این فیلتر در اغلب موارد تا سه ماه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و پس از آن باید تعویض شود. زیرا این فیلتر به عنوان پیش تصفیه در کیفیت آب ورودی به فیلترهای بعدی بسیار تاثیر گذار است.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکوا جوی aquajoy

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون آکوا جوی aquajoy

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط