فیلتر الیافی خانگی کوجین KOJINE

فیلتر الیافی خانگی کوجین KOJINE

کوجین (kojine) یکی از سازندگان معتبر سیستم ها و فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی است. این برند تایوانی با ارائه محصولات با کیفیت تواسته است جایگاه ویژه ای را در این صنعت عظیم کسب نماید.

فیلتر الیافی خانگی کوجین (pp filter kojine) از فیلترهای بسیار پر مصرف و کاربردی در سیستم های تصفیه آب خانگی است. این فیلتر توسط سازمان های معتبر جهانی NSF،CE  وWQA  مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است و این خود نشان از کیفیت بالای این فیلتر می دهد.

فیلتر الیافی خانگی کوجین با دقت 5 میکرون قادر به حذف تمامی ذرات معلق از جمله گل و لای، لجن، رسوبات، شن و ماسه و سایر ذرات نامحلول در آب می باشد. این فیلتر در سیستم های تصفیه آب خانگی به عنوان فیلتر پیش تصفیه و در اولین مرحله از سیستم نصب می شود.

فیلتر الیافی خانگی کوجین ساخته شده از الیاف پلی پروپیلن است و آب ورودی می تواند با دمای 2-40 درجه سانتی گراد از آن عبور کند. این فیلتر از نوع کارتریجی و یا فیلتر داخل محفظه می باشد. هوزینگ یا محفظه این فیلتر باید شفاف باشد تا با مشاهده فیلتر الیافی بتوان زمان تعویض فیلتر را تشخیص داد.

فیلتر pp در سیستم تصفیه آب بسته به عوامل مختلفی می تواند طول عمر متفاوتی نیز داشته باشد. اما به صورت کلی بهتر است این فیلتر تا حداکثر سه ماه استفاده شود و پس از آن حتما تعویض شود. در حالت کلی بهتر است تا قبل از اینکه رنگ این فیلتر به قهوه ای پر رنگ تغییر پیدا کند، تعو.یض شود.

فیلتر الیافی خانگی کوجین 5 میکرون توان تصفیه 2500 گالن یا 10000 لیتر آب را دارد.

مشخصات فنی فیلتر الیافی کوجین :

  • جنس : الیاف پلی پروپیلن
  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-40 درجه سانتی گراد
  • سختی قابل قبول آب ورودی : 1000 ppm
  • نوع فیلتر : کارترجی
  • ظرفیت تصفیه آب : 2500 گالن
فیلتر الیافی خانگی کوجین KOJINE

فیلتر الیافی خانگی کوجین KOJINE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط