فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5

فیلتر الیافی یکی از رایج ترین فیلترهای مورد استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی است و تعداد دفعات تعویض فیلتر و نصب فیلتر الیافی جدید در دستگاه به مراتب از سایر فیلترهای دستگاه بالاتر است.

فیلتر الیافی از فیلترهای اصلی دستگاه است و در جهت تصفیه فیزیکی آب به کار برده می شود. به جهت اینکه ذرات معلق و ناخالصی های غیر محلول در آب نسبتا مقادیر بالایی را شامل می شوند این فیلتر در اغلب موارد هر سه ماه یک بار تعویض می شود.

به دلیل اهمیت فیلتر الیافی استفاده از نوع با کیفیت آن درون دستگاه بسیار مهم است.

فیلتر الیافی نایس واتر مدل PP-10-5 با ارتفاع 10 اینچ و با قطر اسلیم یکی از با کیفیت ترین فیلترهایی است که قابلیت نصب در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد. این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده و درون انواع محفظه های خانگی استاندارد نصب می شود.

بر روی غشای فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5 منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است. در واقع این منافذ تمامی املاح و آلاینده های معلق درون آب را چون گل و لای، جلبک، خاک، شن و ماسه و غیره را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به دام می اندازد و به آنها اجازه خروج را نمی دهد.

در نهایت آب خروجی از این فیلتر کدورت خود را از دست داده و شفاف تر خواهد شد.

غشاء فیلتر الیافی خانگی نایس واتر (nice water) از جنس الیاف پلی پروپیلن (pp) است و در برابر سختی بالای آب، محدوده گسترده ای از دما و فشار آب ورودی تحمل دارد و می تواند اقدام به تصیه آب نماید.

نشان استانداردهای FDA، NSF و WQA بر روی فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5 نشان از اعتبار، کیفیت و اصالت کالا می دهد.

مشخصات فنی :

  • ابعاد : طول 10 اینچ
  • دقت حذف ناخالصی ها : 5 میکرون
  • نوع : فیلتر مرحله ی اول
  • وزن : 0.5 کیلوگرم

فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی نایس واتر مدل PP-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط