فیلتر الیافی خانگی سو پیور

فیلتر الیافی خانگی سو پیور

فیلتر الیافی خانگی سو پیور (so pure) در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود. این فیلتر در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون استفاده می شود و جزء اصلی ترین فیلترهای تصفیه آب به شمار می رود.

فیلتر الیافی خانگی سو پیور بسیار با کیفیت بوده و ساخته شده از مواد درجه یک و الیاف پلی پروپیلن است. این فیلتر با عنوان فیلتر پیش تصفیه شناخته می شود و آب را از نظر فیزیکی تصفیه می نماید. یعنی قادر است تا ذرات نامحلول موجود در آب را نظیر شن ، ماسه ، گل و لای جدا کند.

به صورت کلی فیلترهای الیافی آب از نظر دقت تصفیه متفاوت می باشند. برای مثال فیلتری که دقت آن 5 میکرون بوده قادر است ذرات معلق درون آب را که تا اندازه 5 میکرون می باشند جذب کند.

فیلتر الیافی رسوب گیر سو پیور نیز با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند. به این صورت که آب با فشار وارد این فیلتر می شود و با عبور از دیواره های فیلتر ذرات ناخالص درون آب گرفتار می شوند و اجازه عبور را پیدا نمی کنند.

این فیلتر درون هوزینگی شفاف قرار می گیرد. دلیل شفاف بودن هوزینگ فیلتر الیافی این است که زمان تشخیص تعویض فیلتر آسان شود.

فیلتر الیافی خانگی so pure به رنگ سفید است. این فیلتر پس از مدتی که فرآیند تصفیه را انجام دهد تغییر رنگ می دهد و به رنگ قهوه ای تبدیل می شود. طول عمر این فیلتر بسته به عوامل مختلفی نظیر کیفیت آب تغییر می کند. اما در حالت کلی بهتر است این فیلتر هر سه ماه یک بار و قبل از اینکه به رنگ قهوه ای کاملا تیره تغییر پیدا کند، تعویض شود.

مشخصات فنی :

  • جنس فیلتر : الیاف پلی پروپیلن
  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • نوع فیلتر : کارتریجی
  • ظرفیت تصفیه آب : 2500 گالن
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-40 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی :10-40 psi
فیلتر الیافی خانگی سو پیور

فیلتر الیافی خانگی سو پیور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط