فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون

فیلتر الیافی اولین فیلتری است که در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان پیش تصفیه و آماده سازی آب برای ورود به فیلترهای بعدی دستگاه به کار برده می شود.

اهمیت انتخاب فیلتر الیافی در بهترین نوع در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، از اهمیت بیشتری بهره مند است.

زیرا فیلتر اصلی این دستگاه ها در برابر ذرات معلق بسیار حساس است و باید به خوبی از آب حذف شوند.

فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون یکی از مرغوب ترین فیلترهای الیافی است که به دلیل ساختار استاندارد و کیفیت بالا در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی به کار برده می شود.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و برای نصب آن می توان از انواع محفظه های شفاف خانگی استفاده کرد.

علت قرار دادن فیلتر الیافی در محفظه های شفاف این است که می توان با مشاهده تغییراتی که با استفاده از فیلتر الیافی و تصفیه آب در سطح بدنه سفید رنگ فیلتر به وجود می آید.

از زمان تعویض به موقع آن آگاه شد. در غیر این صورت برای بررسی فیلتر باید به صورت مدام محفظه های مات باز و بسته شوند.

این فیلتر از جنس الیافی پلی پروپیلن ساخته شده است، در واقع لایه های پلی پروپیلنی به دور محوری استوانه شکل و توخالی پیچیده شده اند و آب با ورود به محفظه ناچار به عبور از بین این لایه ها می شود.

بر روی لایه های فیلتر الیافی منافذی به قطر 5 میکرون به وجود آمده است که آب حین عبور از آنها ذرات معلق و غیر محلول موجود در خود مانند گل و لای، شن و ماسه، جلبک و خاک و زنگ لوله را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و به طور معمول تا حداقل سه ماه می توان از این فیلتر استفاده مفید داشت.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این فیلتر دارا بودن تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA و NSF است.

فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی آکوا فلو 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط