فیلتر الیافی تصفیه آب خانگی تک 5 میکرون

فیلتر الیافی تصفیه آب خانگی تک 5 میکرون

فیلتر الیافی در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی برای تصفیه فیزیکی آب به کار برده می شود و جزء ارزان ترین و ساده ترین فیلترهای تصفیه آب است.

با اینکه این فیلتر ساختاری ساده دارد اما عملکرد آن نقش بسیار مهمی در طول عمر فیلترهای دستگاه دارد و پیشنهاد می شود برای بالاتر بردن راندمان دستگاه از نوع با کیفیت آن استفاده کنید.

فیلتر الیافی خانگی تک 5 میکرون از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است، تمامی مواد اولیه کار برده شده در ساخت این فیلتر دارای گرید غذایی می باشد و طی تماس با آب هیچ گونه مواد ناخالص و مضری را از خود آزاد نمی کنند.

به همین دلیل این فیلتر توسط سازمان جهانی WQA تایید شده است علاوه بر این دقت داشته باشید بر روی بدنه فیلتر عبارت Made in Taiwan حک شده است، با این نشانه می توانید اصالت کالا را به راحتی تشخیص دهید.

دقت این فیلتر در تصفیه آب 5 میکرون است، یعنی قادر است کلیه املاح و ناخالصی های غیر محلول آب را مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک و جلبک را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به راحتی جدا کند.

به این ترتیب آب خروجی از فیلتر تا حدود زیادی کدورت خود را از دست می دهد و شفاف تر می شود.

طراحی فیلتر الیافی خانگی تک 5 میکرون به گونه ای است که هرچقدر از سمت بیرونی به بخش داخلی فیلتر نزدیک تر شویم.

فشردگی و تراکم لایه های فیلتر بیشتر می شود، این ساز و کار باعث می شود تا فیلتر ظرفیت بیشتری برای جذب ناخالصی ها پیدا کند.

با توجه به اینکه این فیلتر ظرفیت محدودی در تصفیه آب دارد و تنها قادر است 2500 گالن آب را تصفیه کند.

بهتر است نسبت به تعویض به موقع آن حساس باشید و آن را هر سه ماه یک بار تعویض نمایید.

فیلتر الیافی تصفیه آب خانگی تک 5 میکرون

فیلتر الیافی تصفیه آب خانگی تک 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی language:fa
  • قیمت تصفیه آب صنعتی language:fa

مطالب مرتبط